A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

zájezd BBB

28.12.2011 19:34:29 | Abulafi
Abulafi
Zdravím, nemáte někdo zkušenost se zájezdem typu BBB (bus, bed, breakfast) ? Většinou jsem cestovala s cestovkou, kde se o mě postarali, případně z někým organizačně zdatným. Nevím, jaké nároky na samostatnost a jazykovou vybavenost tyhle zájezdy mají...:-) díky za každý tip a radu (uvažuji o Londýně, tam bych se i domluvila a pak Řím - ale to už váhám....)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ten kdo vi
09.01.2012 18:35 62.245.103.***
Re: zájezd BBB  

Tyto poznávačky,zpravidla 5ti denní,jezdí každá druhá cestovka za pár korun i s průvodcem.

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Abulafi 28.12.2011 19:34
zájezd BBB  

Zdravím, nemáte někdo zkušenost se zájezdem typu BBB (bus, bed, breakfast) ? Většinou jsem cestovala s cestovkou, kde se o mě postarali, případně z někým organizačně zdatným. Nevím, jaké nároky na samostatnost a jazykovou vybavenost tyhle zájezdy mají...:-) díky za každý tip a radu (uvažuji o Londýně, tam bych se i domluvila a pak Řím - ale to už váhám....)

• Anonym (8)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze