A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zabaleni zavazadel

09.02.2008 16:28:13 | radulka
Zdravim,

jeste nikdy jsem neletela letadlem a obcas vidavam lidi se zabalenyma zavazadlama do pruhlednych folii. Chci se zeptat zda s tim nekdo mate zkusenosti? Da se to nechat nekde zadarmo zabalit, proc se vyplati to zabalit apod.

Diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.07.2016 10:33 83.240.86.***
Re: Zabaleni zavazadel  

většinou to mají na letištích, za nějakou tu minci nebo zadarmo, už přesně nevím, je to lepší, kuft se nezašpiní... nebo z něho něco třeba nevypadne atd..

Já spíš ted sháním nějaký kvalitní kufr, nevím kde koupit,poradíte někdo? Kolik jste třeba ochotný za kufr zaplatit?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.06.2016 20:37 185.52.173.***
Re: zabaleni kufru  

To jste ještě neletěla z Burgasu. Kufry urvané zipy.Prádlo nám skoro jezdilo po páse. janča

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 11:32 87.120.179.***
Re: balení zavazadla  

Dobrý den,
vi někdo, kolik stoji zabalení kufRu do fólie na letisti v Burgasu?Díky za odpověď

kety 11.10.2008 23:09
RE: RE: RE: RE: Zabaleni zavazadel  

a nevis nahodou jaka spolecnost prevazi zvirata?potrebuji se dostat s irska do cz diky :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
SMUTNÍČKO 06.09.2008 23:37
RE: RE: Zabaleni zavazadel  

Kufr mám polopanceřový, přesto se jim letos podařilo ho "prokopnout" a loni urvat ucho.
Hodně lidí mělo problém.........

• Anonym (12)
jjj
06.09.2008 13:12 89.24.38.***
RE: Zabaleni zavazadel  

Po včerejší zkušenosti, kdy mi na letišti rozbili kufr, kamarádce urvali uši a urazili kovový zámky, radím zabalit co nejlépe, i když z některých kufrů byla i ta izolapa strhaná. Když jsem zahlédla jak s těmi kufry zachází, tak si na příští rok pořídím asi pancéřovej :-|

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
Zagloba
11.08.2008 10:44 88.208.100.***
Balení zavazadel  

Nejlevnější je koupit si folii třeba v Baumaxu nebo podobných obchodech a zabalit si to na letišti sám. V zahraničí vybírají třeba 10USD. Jen je pak nutné se s fólií celou cestu tahat.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
maggggda 10.08.2008 23:06
RE: Zabaleni zavazadel  

Zabalit se to určitě vyplatí, protože jednak se ti kufr neotevře, neodře a nikdo ti do něj nebude hrabat. Vždycky je lepší ho nechat zabalit...ale zadarmo ani kře nehrabe, takže vždycky za to něco zaplatíš...na Ruzyni to e tušim 85 Kč.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
atekram11
01.08.2008 19:38 89.103.18.***
baleni  

Ahoj,tak jsem nakukla, a napíšu ti naši zkušenost, nám se zdála částka vybíraná loni v Praze za zabalení zavazadla, resp. batohu - 150,- Kč přemrštěná a bylo tam hodně lidí. Jsem zvědavá,kolik za to budou účtovat ve Vídni,beztak polovic ;-) . Tak jsme měli náhradní řešení - vzali jsme velký pevný pytel na odpad, do toho dali krosnu a letos ještě pro jistotu i přelepíme - je to levné, a dobré. Jinak co se týče krádeží ze zavazadel záleží hodně na tom, kudy letíš, nejhorší jsou lety přes Moskvu - tam tě oberou o všechno,co se jim hodí a ty na to přijdeš až v cíli...

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Adelajda 31.07.2008 06:34
RE: RE: RE: RE: RE: RE: balení zavazadla  

Super..děkuji za rady :-) asi si taky vezmu jednu malou lahvičku přelitou a jednu origoš..jak říká Radča-na žaludek.já letim od easyjet do Maroka. tak pěké léto všem :-D ADA

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze