A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Za sluncem CK

13.05.2010 10:07:31 | Emma71
Máte někdo zkušenost s CK Za sluncem, s.r.o ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.12.2015 10:40 178.255.168.***
Chorvatsko Ck ZA SLUNCEM  

Maximální spokojenost :-) tuto cestovní kancelář mohu jen doporučit.Velká nabídka zájezdů a ochota řešit problém.Tak,že za nás ANO. :-)

Ester
13.02.2013 20:12 92.61.95.***
Re: nevím  

se Za sluncem jsme byli v roce 2012 na dovolené v Tučepi, v Anastasis (koupili jsme si to přes amplion za velmi výhodnou cenu a měli jsme obavy, že se jedná o neznámou ck, ale byli jsme moc spokojeni a určitě je doporučujeme. Rychlá komunikace, rychlé vyřízení papírů. Ohledně komunikace delegátů - nás delegátka navštívila hned první den večer, dala nám potřebné informace, nabídla výlety. Pak během týdne přijela ještě 3x, a i přesto, že na informační desce měla napsáno, že tam bude jen 30 minut, vždy se zdržela tak déle, mohli jsme se ji zeptat na cokoli a vždy se nám snažila maximálně vyhovět. Byl nám také k dispozici telefon, na kterém jsme ji mohli zastihnout pořád. Majitelé Anastasis jsou také velmi příjemní mladí lidé, je vidět, že si váží každého klienta. Letos bychom chtěli jet do Chorvatska znova, určitě se podíváme na nabídku CK Za sluncem :-)

• Anonym (33)
  • Anonym (38)
happyna 17.12.2011 21:24
nevím  

taky o té CK uvažujeme - přihlaste se někdo kdo s nimi ještě cestoval (((clap)))
zajímala by mě úroveń komunikace delegátů apod

• Anonym (54)
  • Anonym (52)
L.Horáková
22.11.2010 14:30 89.29.100.***
Doporučení  

Dobrý den, reaguji na váš dotaz, ano zkušenost s CK ZA SLUNCEM máme dobrou,na dotaz k zájezdu přes PC reagovali rychle,do 2 dnů jsme vyřídili všechny formality vč.platby a jeli jsme se rekreovat.Doporučuji tyto služby.

• Anonym (55)
  • Anonym (40)
Nela 03
06.08.2010 16:43 213.192.34.***
ck za Sluncem  

Letos v červenci jsem měla od ck za Sluncem dovolenou v Itálii a byla jsem spokojena.Měla jsem jí objednanou už od zimy a vše proběhlo tak jak má.Klidně jí mohu doporučit,někdy se chyba vloudí ale to se stává. ;-)

• Anonym (54)
  • Anonym (48)
gaabbriieela
11.06.2010 19:33 85.160.127.***
rada  

Dobrý den, ja s touto ck mám zkušenosti.Loni nám dovolenou zpackali a nakonec nás museli dát do uplně jiného hotelu a letos nám dali dva týdny před dovolenou vědět že místo se kterým jsme počítali a které jsme si objednali je beznadějně plné, takže co ted? dovolená na kterou se celý rok těším a teĎ si o ni můžu nechat zdát. Další šanci ck rozhodně nedám. ;-)

• Anonym (57)
  • Anonym (57)
Emma71
13.05.2010 10:07 92.63.62.***
Za sluncem CK  

Máte někdo zkušenost s CK Za sluncem, s.r.o ?

• Anonym (56)
  • Anonym (49)
Zpět na všechny diskuze