A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

www.E-ck.cz

24.08.2007 13:56:01 | janah09
prosím, prosím, kupujete zájezdy jen přes internet?-jaké s tím máte zkušenosti- platba na účet- je to důvěryhodné- vše vyřídit elektronicky, a jak pošlou voucher-a pokyny- poštou?- napište, kdo takhle cestujete..díky

PS: a má někdo zkušenost s přímo s www. e-ck.cz???díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
asta
04.12.2007 23:35 217.66.174.***
RE: www.E-ck.cz  

S cestovkou e-ck jezdime uz 2 roky po sobe,vse vyrizujeme pres email,net.Musim rict,max spokojenost a ochota.Vrele doporucuju.Pristi rok si u nich opet obedname dovcu. 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
-Pavel- 21.11.2007 20:32
invia.cz a nacesty.cz  

Já mám dvě zkušenosti
1. invia.cz - vše proběhlo naprosto bez problémů. Prvotní komunikace e-mailem - poslali veškeré informace, smlouvu, podmínky, pojištění. Vše jsem si v klidu prostudoval, na dotazy okamžitě odpověděli. Pak jsem to mohl poslat podepsané poštou a zaplatit složením částky u jejich banky. Což byla nevýhoda, nechtěli platbu převodem z účtu. A na všechno moc spěchali - rezervace byla tuším možná jen jeden den. Zvolil jsem jinou variantu, zašel jsem si na pobočku, podepsal a hned zaplatil. S jakou je to CK jsem si brz problému vypátral sám. U nich jsem už sondoval konkrétní informace o zkušenostech jiných klientů. Jinak nabízejí luxusní pojištění od Allianz (např. obsahuje pojištění léčebných výhod bez omezení výše plnění atd. za skvělou cenu).
2. nacesty.cz - úplně jiný systém. Prodávají zájezdy německých cestovek. Okamžitě jsem viděl on-line vše - co je volné, kolik to stojí, o jakou se jedná CK, jakým kurzem se to bude propočítávat. On-line jsem objednal, obratem jsem dostal přihlášku, podmínky a proformafakturu. Po prostudování jsem vyplnil a podepsal přihlášku a odfaxoval ji. Proforma fakturu jsem zaplatil bankovním převodem. Ihned po zapacení jsem obdržel potvrzení o zaknihování. Vynechal jsem na vlastní riziko jeden krok. Tím jsem získal čas. Vše jsem udělal kolem 22.00 večer, jim začínala pracovní doba v 9.00 ráno následující den. V 9.06 jsem měl potvrzeno zaknihování. Normálně to probíhá tak, že odešlete přihlášku, oni potvrdí rezervaci, pak zaplatíte a oni potvrdí zaknihování. Vše se dá udělat od stolu, nikam není třeba chodit. Místo faxu lze použít scan a e-mail.
3. Je tu ještě jedna zkušenost - SPORT-S. Tady jsem to realizoval tak, že jsem komunikoval jen e-mailem, e-mailem jsem dostal i číslo účtu a částku kterou mám zaplatit. Absolutní důvěra z mé strany, skvělé a rychlé jednání z jejich strany, stejně tak dovolená.

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Jana4321
25.08.2007 09:24 84.42.225.***
Internetovky  

Ahojky, zkušenost s internetovou ck mám pozitivní. Voucher i pokyny posílají poštou, pokyny ti můžou poslat i e-mailem. Jedinou nevýhodou je, že až s podpisem cestovní smlouvy se dozvíš s jakou ck vlastně jedeš(internetové ck jsou vlastně cestovní agentury, které jsou provizními prodejci jiných cestovních kanceláří), ale pokud je to seriozní ck, tak by ti měli sdělit s jakou Ck vlastně jedeš(letíš) dřív než s podpisem cestovní smlouvy.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
janah09
24.08.2007 13:56 62.245.67.***
www.E-ck.cz  

prosím, prosím, kupujete zájezdy jen přes internet?-jaké s tím máte zkušenosti- platba na účet- je to důvěryhodné- vše vyřídit elektronicky, a jak pošlou voucher-a pokyny- poštou?- napište, kdo takhle cestujete..díky

PS: a má někdo zkušenost s přímo s www. e-ck.cz???díky

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze