A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Wooow

22.09.2012 12:46:37 | kjanickaa
kjanickaa
Nádherná forogalerie!!!! Bílá pláž mě úplně učarovala, jenom jsem "zírala" na monitor:)). Musela to být krásná dovolená! Hlavně že se počasí umoudřilo, které na začátku asi nebylo úplně přiznivý... Kráááása!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
liduskacz
28.11.2013 21:58 213.192.58.***
Re: popisky fotek  

Vpravo dole vedle okna s fotkou je nenápadná šipka na kterou se klepne a tím se buď zapne nebo vypne zobrazení popisku fotky.

dopr 13.03.2013 17:08
Re:  

Dekuju :)
V zari zrovna prochazela vnitrozemim nejak spatna vlna. Holt to neni jih Italie, kde neprsi skoro vubec, takze s nejakym rizikem je treba pocitat. To na Elbe bylo pocasi uplne super ;)

Neregistrovaný uživatel
13.03.2013 16:21 90.178.17.***

Nádherné fotky, skvělá inspirace ;-)
Chceme jet také začátkem září do Toskánska, ale to počasí teda docela bída :-(
Pláž je ale jak z Karibiku... 8-)

dopr 06.11.2012 14:54
Re: Le Spiaggie Bianche  

Ahoj a diky :)
Ohledne spiaggie bianche, je faktem, ze hned vedle stoji rozlehla tovarna. http://goo.gl/maps/1LRtE
Netusim ale co se v ni vyrabi. Rozhodne jsem si nevsiml niceho, co by mne melo varovat (vytekajici tekutiny, zapach apod.), takze ja s tim problem nemam. Okolni vodni kanaly jsou pruzracne ciste. O te kontroverzi jsem se dozvedel az ted od tebe. Lidi tam bylo za pekneho pocasi spousta, nikde zadne znacky nebo varovani, takze bych to nevidel tak paranoidne ;-)

Ivet
06.11.2012 13:59 87.197.149.***
Le Spiaggie Bianche  

Ahoj Dan,
fotky samozrejme exkluzívne a už teraz sa teším na pútavý cestopis.
Chcela by som sa ale opýtať na Le Spiaggie Bianche. Čítala som rôzne články a diskusie aj na talianských stránkach s kontroverznými názormi kôli pôvodu tejto pláže. Názory boli veľa krát nelichotivé, dokonca až varujúce pred nebezpečenstvom.
Čo si o tom myslíš?

dopr 26.09.2012 18:14

pete: Nemas vubec zac. Jsem rad, ze se vam tam libilo :) btw pritelkyni Chianti taky moc nejelo :-D Espresso z etiopske kavy pripravene Faemou E-61, navic servirovane do skla, bylo naprosto exkluzivni.

Cyberpete 25.09.2012 18:39

No super galerka! Moc pěkná pláž Bianche má super barvu. Jídla vypadají velice lákavě, legendární kávovar velmi zajímavě...Jaké bylo to presíčko? :) Jinak díky za super tip na San Gimignano a oblast Chianti. Jen to Chianti classico nám fakt nějak nejelo.. A teď už jdu nedočkavě na fotky z Elby (((clap)))

janibla 24.09.2012 20:08
nádhera  

Nádhera :-) Co dodat..jste šikovní a umíte si kouzelné Itálie užít.... :-) jen tak dál... :-)

dopr 23.09.2012 13:15

nj, koukám že teď tam už popisky lze rozbalit. Včera tam ta šipka nebyla no.

Dalibor.sik 23.09.2012 11:20

jo jinak popisky jsem viděl tady.. akorát pravda.. je nutno si je zapnout..

Zpět na všechny diskuze