A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Wizz Air - ceny letenek

25.07.2012 19:39:19 | Lucie_L
Lucie_L
Dobrý den, mohl by mi někdo (kdo zná princip prodeje letenek společnosti Wizz Air) poradit?
Chtěla bych letět na začátku září. Než mi přišlo potvrzení ubytování, ceny letenek u Wizz Air se stihly zvednout o 50%.
Takže teď váhám, jestli koupit letenku nyní, nebo počkat, jestli budou ceny zase nižší. Ale samozřejmě se obávám, že ceny budou ještě vyšší.
Mohla bych tedy poprosit o rady, kdy letenky koupit? Předem děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
...
09.09.2012 13:52 90.183.221.***
Ceny  

Jejich ceny absolutně nechápu. V nabídce mají ceny od... a kdykoliv kliknu na cenu ve zvoleném termínu, jsem přesměrována na stránku, kde se mi cena několikrát znásobí???

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Lucie_L 25.07.2012 20:39
Wizz Air - ceny letenek  

Dobrý den, mohl by mi někdo (kdo zná princip prodeje letenek společnosti Wizz Air) poradit?
Chtěla bych letět na začátku září. Než mi přišlo potvrzení ubytování, ceny letenek u Wizz Air se stihly zvednout o 50%.
Takže teď váhám, jestli koupit letenku nyní, nebo počkat, jestli budou ceny zase nižší. Ale samozřejmě se obávám, že ceny budou ještě vyšší.
Mohla bych tedy poprosit o rady, kdy letenky koupit? Předem děkuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze