A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Wicomt-let do Burgasu

25.06.2009 18:32:49 | E.Sarka
E.Sarka
Dobrý den, je tu někdo, kdo tuto sezónu letí, příp. již letěl s CK Wicomt do Bulharska? Letíme do letoviska Sozopol /vila Raj/ – letiště Burgas. V CK mi řekli, že létají s ČSA. Letíme 4.8.2009, ještě je to brzy řešit, ale hledám na netu, kdy tak probíhají odlety a jaká bývají zpoždění. Zatím nevím vůbec nic, dočetla jsem se jen, že ČSA nelétají přímé lety do Burgasu, ale s přestupem v Sofii. Nemáte někdo zkušenost, příp. kde toto najít. Vím, jde o charterový let a tudíž se vše může změnit i samý den odletu…ale jsem zvědavá, už se moc těšíme. Na stránkách www.csa.cz se nic nedozvím, na stránkách bulharského letiště jsem našla přílet jednoho letadla v ten den o půlnoci. Jaké máte zkušenosti s touto CK, příp. letem do Bulharska všeobecně (zda např. mají lety od CK Wicomt také zpoždění, jak toto řeší delegáti na místě, zda je příp. kompenzace v případě dojezdu až druhý den do letoviska), letoviskem…. Děkuji za všechny názory a omlouvám se za obsáhlý dotaz.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tonda 2 26.06.2009 00:16
RE: Wicomt-let do Burgasu  

jedná se o charterový let,časy odletu jsou předpokládané a můžou se změnit,přesné pokyny budou pár dnů před odletem.Orientační přehled můžeš získat,když koukneš občas v úterý na stránky letiště a uvidíš v kolik to přilítá a jestli je plus mínus ve stejnou dobu...Let do Sofie je pravidelná linka,která s charterem nemá nic společného a lítá ve stejnou hodin,cestovky ji využívají někdy v zimě na hory,ale ne v létě k moři,to si domlouvají chartery(Burgas,Varna)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
E.Sarka 25.06.2009 18:32
Wicomt-let do Burgasu  

Dobrý den, je tu někdo, kdo tuto sezónu letí, příp. již letěl s CK Wicomt do Bulharska? Letíme do letoviska Sozopol /vila Raj/ – letiště Burgas. V CK mi řekli, že létají s ČSA. Letíme 4.8.2009, ještě je to brzy řešit, ale hledám na netu, kdy tak probíhají odlety a jaká bývají zpoždění. Zatím nevím vůbec nic, dočetla jsem se jen, že ČSA nelétají přímé lety do Burgasu, ale s přestupem v Sofii. Nemáte někdo zkušenost, příp. kde toto najít. Vím, jde o charterový let a tudíž se vše může změnit i samý den odletu…ale jsem zvědavá, už se moc těšíme. Na stránkách www.csa.cz se nic nedozvím, na stránkách bulharského letiště jsem našla přílet jednoho letadla v ten den o půlnoci. Jaké máte zkušenosti s touto CK, příp. letem do Bulharska všeobecně (zda např. mají lety od CK Wicomt také zpoždění, jak toto řeší delegáti na místě, zda je příp. kompenzace v případě dojezdu až druhý den do letoviska), letoviskem…. Děkuji za všechny názory a omlouvám se za obsáhlý dotaz.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze