A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Web check-in u sky europe

16.06.2009 12:50:13 | syawria
Když si udělám u sky europe web check-in a následně vytisknu palubní lístek (boarding pass) by mě zajímalo zda tento palubní lístek můžu vytisknout černobíle nebo musí být tisk a tím pádem palubní lístek barevný, aby mi při kontrole na letišti (Praha-Ruzyně)a u gate k letadlu nedělali problémy. Dále by mě zajímalo když budu mít pouze jedno příruční zavazadlo v minulých letech při check-inu na letišti u přepážky sky europe jsem dostal papírový proužek s nápisem approved cabin baggage s logem sky europe, který jsem si přilepil k držadlu batohu. Když si teď udělám check-in přes web kde tento pásek dostanu, resp. zda můžu mít kabinové zavazadlo i bez tohoto pásku? Nemá s tím někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jimr 18.12.2009 12:26
odbavení na webu  

Vážení, jaké máte zkušenosti s tímto druhem odbavení? Krom ušetření času, vidíte jiné výhody? Díky za Vaše postřehy.
Přeji všem diskutujícím hezké vánoce spokojené lety v příštím roce. ;-)

• Anonym (1)
katekat 17.06.2009 22:10
RE: Web check-in u sky europe  

Ahojí. Já lítám s jinou společností,ale všechny jsou na jedno brdo. Může to být černobílé, neboť jim jde jen a hlavně o ten čárový kód, který je sám černobílý. Co se týče zavazadla, nemusíš ho nikde hlásit, prostě s ním půjdeš. Nevím, jestli i Sky Europe, ale třeba Rynair už hlídá, zda se rozměry vejdeš do jejich rozměrového stojanu a pak, můžeš mít pouze to jedno zavazadlo. 6ádný foťák na krku, kabelka navíc a pod....ale to u Sky nemám ověřené. Tak hodně štěstí ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
syawria
16.06.2009 12:50 88.103.51.***
Web check-in u sky europe  

Když si udělám u sky europe web check-in a následně vytisknu palubní lístek (boarding pass) by mě zajímalo zda tento palubní lístek můžu vytisknout černobíle nebo musí být tisk a tím pádem palubní lístek barevný, aby mi při kontrole na letišti (Praha-Ruzyně)a u gate k letadlu nedělali problémy. Dále by mě zajímalo když budu mít pouze jedno příruční zavazadlo v minulých letech při check-inu na letišti u přepážky sky europe jsem dostal papírový proužek s nápisem approved cabin baggage s logem sky europe, který jsem si přilepil k držadlu batohu. Když si teď udělám check-in přes web kde tento pásek dostanu, resp. zda můžu mít kabinové zavazadlo i bez tohoto pásku? Nemá s tím někdo zkušenost?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze