A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Web check - in

11.11.2016 09:05:44 | Schnauzer-ak
Schnauzer-ak

Máte někdo zkušenosti s Web check - in u aeroflotu? Letíme Praha - Moskva -Phuket. Bylo nám řečeno, že pokud si odbavíme letenky předem přes Web check - in , můžeme si vybrat místa k sezení.
1. je možné toto udělat jak pro let Praha - Moskva, tak i pro let Moskva - Phuket?
2. nemůže se nám stát, že by nám z tohoto důvodu zapomněli přeložit zavazadla?
3. Nebudeme muset projít v Moskvě znova pasovou kontrolou?
4. Je případné toho odbavení provést pouze na stránkách Aeroflotu a tedy v ruštině?
Díky za pomoc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.11.2016 15:20 93.91.151.***
Re: Web check - in  

Letěla jsem stejnou trasu letos v březnu.Odbavila jsem se přímo na webu Aeroflotu-24 h předem.Palubenky jsem si vytiskla na oba lety akorát na přepážce je vyměnily(za jejich).V Moskvě pouze přejdete z terminalu E na F ale jelikož jsou vedle sebe,není problém,pasovkou neprocházíte.Jinak vše OK!U odbavení zavazadel v Praze je nutné přimonenout cílovou destinaci,tedy Phuket!Měla jsem s tím problém ale poté vše šlo.
Jinak let s Aeroflotem bez problému a vzhledem k tomu,že je to nejkratší trasa bez velkého čekání(měli jsme 90 min na přestup),volila bych opět tuto společnost.

Neregistrovaný uživatel
11.11.2016 12:25 81.200.57.***
web check - in  

Přímo s Aeroflotem zkušenosti nemám,ale předpokládám, že to bude stejné jak u jiných .....letěli jsme už s hodně společnostmi a žádný rozdíl jsem nezaznamenala....většina společností má tuto možnost 24hodin před odletem,Emirates 48 hodin
1/ Ano check in si uděláte pro oba lety, budete mít u sebe vytisknuté palubní vstupenky i na druhý let
2/ Ne.... z tohoto důvodu Vám nehrozí nenaložení zavazadel...není důvod
3/ Spíše ANO....co pamatuji tak jsme pasovou kontrolou procházeli...( snad jen v připadě že by byl přestup v " schengen area";)
4/ ANO na stránka Aeroflotu, jen nemusíte mít obavy jsou i v anglištině,němčině atd
http://www.aeroflot.ru/ru-en

No kdybych se konkrétně něco u Aeroflotu lišilo( o čemš pochybuji) tak se snad někdo ozve ....:-)
Niky

Schnauzer-ak 11.11.2016 09:05
Web check - in  

Máte někdo zkušenosti s Web check - in u aeroflotu? Letíme Praha - Moskva -Phuket. Bylo nám řečeno, že pokud si odbavíme letenky předem přes Web check - in , můžeme si vybrat místa k sezení.
1. je možné toto udělat jak pro let Praha - Moskva, tak i pro let Moskva - Phuket?
2. nemůže se nám stát, že by nám z tohoto důvodu zapomněli přeložit zavazadla?
3. Nebudeme muset projít v Moskvě znova pasovou kontrolou?
4. Je případné toho odbavení provést pouze na stránkách Aeroflotu a tedy v ruštině?
Díky za pomoc

Zpět na všechny diskuze