A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

vystupování referentů v CK

25.03.2009 10:02:30 | Jaroslav
V CK Canaria travel se snažte obrátit na referentku Markétu. Je mimořádně příjemná a nebudí ve Vás jako ostatní dojem stresového prostředí. Odcházíte s klidnou hlavou a těšíte se na dovolenou.
Jarda s rodinou
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
09.01.2014 12:13 89.177.253.***
neochota Canaria Travel  

Bohužel s Canaria travel mám jen velmi negativní zkušenost, přes měsíc jsem s nimi řešila dovolenou, a pokaždé mi odpovídal mailem jiný člověk, který se opakovaně ptal na mé požadavky (apartmán s wifi, tudíž nic extra). Když jsem po měsíci telefonátů a urgování vybrala ubytování, bylo mi řečeno, že již nejsou letenky. Opravdu velké zklamání, příště si vše raději budu zařizovat sama, jelikož jsem kvůli jejich zdlouhavému a neochotnému vyřizování nakonec nikam neodjela! :-@

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Michal7
05.10.2011 00:20 213.220.241.***
Canaria travel  

S touto CK čas od času vyjedeme, naposledy vloni a letos v září, je fakt, že cenově znám lepší CK, ale letos vzhledem k poklesu koruny výběr v Německu nic moc, myslim tedy cenově. A tak jsme použili Canaria travel na Gran Canarii. Nejlevnější variantu s polopenzí apartman Broncemar. Nemělo chybu, v podstatě plných 8 dní. A stalo se nám poprvé za 10 let, kdy nám v sobotu odpoledne delegátka oznamila mobilem, že letadlo má z Prahy kolem 2 hodin zpoždění, tudíž že odjezd na letiště se posouvá o 2 hodiny a máme k dispozici navíc večeři zdarma. To se nám stalo poprvé. I za původního Fischera. se kterým jsme byli tehdy spokojeni, nás odvezli na letiště, přestože věděli, že letadlo ještě neodletělo z Prahy a nechali nás čekat 10 hodin na letišti v Las Palmas. Byli jsme tam i letos na jaře s německou CK na 12 dní o 4 tisíce na osobu levněji a lepším hotelu, no ceny se změnili. Ale i tak si na Canarii travel nemohu stěžovat, za posledních 9 let již asi po 8 a vždy bez problémů.

• Anonym (2)
Zuzka123 19.02.2010 09:34
RE: Canariatravel  

Presne tak! Ked som porovnávala ceny hotelov, boli u CK Canarian travel omnoho drahšie. My sme boli na Tenerife cez TUI za cca 1056 eur čo bolo cca 31.tisíc SK/1osoba v hoteli Jardines de Nivaria, mali sme junior suites s PP. Tento hotel ponúka česká CK za 60 tisíc SK/ 1osobu!! bez príplatku v junior suites!
Teraz je cena napr. 36.800 CZK + 6.300 CZK Polpenzia a + 7.600 CZK junior suites = 50.700,- CZK, čo je približne 66. tisíc SK alebo 2542 eur!

Nemecké CK jednoznačne odporúčam! Canarian je veľmi predražená!

špagetka
18.02.2010 18:25 78.23.87.***
Canariatravel  

Dnes mě velmi rozesmál tento odstavec na stránkách ck canariatravel http://www.canariatravel.cz/kanarske-ostrovy/o-nas.html: Canaria travel je ryze česká cestovní kancelář specializující se na španělské souostroví v Atlantském oceánu. Kanárské ostrovy známe jako nikdo jiný a v rozsahu služeb, které jsme na nich schopni pro naše klienty zajistit, nemáme na trhu konkurenci.
Tak lživý článek jsem snad ještě nikdy neviděla, za prvé canaria travel není ryze česká cestovní kancelář, ale jen na půl česká, 50% obchodní podíl v této CK má švédská společnost Global Trade Opportunities (G.T.O.) AB, za druhé Kanárské ostrovy opradvu znají jako nikdo jiný, jednou jsem s nimi byla na Fuerteventuře a tak neschopnou delegátku, která nic nevěděla jsem opravdu nikdy nezažila, s touto ck bych už nikdy nejela. Ve schopnosti vytvářet nekvalitní služby canariatravel opravdu na trhu konkurenci nemá.
Jeden z dalších odstaveců mi objasnuje, proc jsou zájezdy této ck tak drahé: Mezi stálé zákazníky Canaria travel patří kromě známých osobností veřejného života například i slavné sportovní kluby nebo agentury pořádající soutěže krásy. Na palubě letadla a v hotelu se tak můžete potkat třeba s našimi desetibojaři nebo s příští miss. Stačí si jen vybrat z naší bohaté nabídky.
Díky velké štedrosti této kanceláře si jezdí všelijaké pseudocelebrity zadarmo nebo za velmi nízkou cenu na canariatravel cup což je tenisový turnaj pořádaný touto ck, některé sportovní kluby jako Slavia si jezdí také zdarma. Jenže ono to tak zadarmo není, někdo to zaplatit musí a pí. Viková s manželem to určitě neplatí ze svého, zaplatí to přece jejich klienti, kteří si kupují jejich předražené zájezdy. Na Kanárských ostrovech jsem byla už asi 30, ale s touto nekvalitní a předraženou ck jen jednou a naposled, nejlépší je se tam vypravit s německou ck, vyjde vás to mnohem levněji, občas se dá sehnat i něco u Fischera a dříve i Tomi měl dobré ceny a služby než se položil. Z Německa je to opravdu nejlepší, zaplatíte si jen svojí dovolenou a nesponzorujete skrytě nějaké známé české pseudocelebrity jako Krampola nebo Michala Davida, sportovce nebo modelky jako když jedete s canariatravel, platíte si jen své vlastní služby.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Aktívie 21.12.2009 17:54
...  

Ano, ano, spolehlivý pan Fisher a Tomi tour.... jen všichni kupujte zájezdy s panem Fisherem, až zase založí novou CK...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jolana Vosyková
29.07.2009 09:01 213.194.243.***
blonďatá Markéta  

Tak to teda plně potvrzuji. S Canaria travel jsem jela už 3x. Dříve tam slečna Markéta nebyla. Letos jsem se s přítelem obrátila na ni a byli jsme překvapeni jejím přístupem a milým vystupováním. Všechno nám vysvětlila, přiblížila, jako kdyby tam sama před týdnem byla. BEZVA !!!!! Bylo to tak, jak řekla a tak moc děkujeme.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
schnauzer 01.04.2009 20:30
RE: draha a nespolehliva v informovani zakazniku  

S Canaria travel jsme byli na Kanárech jednou a naposledy před hodně lety. Jednalo se o to, že jsme si pro syna a manžela už doma doplatili k polopenzi obědy. Na místě jsme zjistili, že sice máme papír na služby, ale v hoteku nic nevěděli. Delegát tehdy neměl čas. Takže další 300 Kč jen za telefonáty urgovat to, na co jsme měli nárok. Je to sice hezkých pár let, ale dojem zůstal. Takže dříve Fischer a teď s p. Fischerem spolehlivý Tomi tour.

kacik025 01.04.2009 15:56
RE: draha a nespolehliva v informovani zakazniku  

a jeste k tomu jsou drahy jako prase a za tuto cenu bych cekala vice ochoty a informaci co si clovek nezaridia anevydupe to nema!! ;-)

kacik025 01.04.2009 15:54
draha a nespolehliva v informovani zakazniku  

Cestovni kancelar nas trochu zklamala. Jinak delegatka na Lanzarote, perfekni a pohotova. Meli jsme dost vazny problem, ktery se mohl vyresit jiz pred nasim odletem asi 3.tydny, kdy jmse doplaceli nami zvoleny hotel SANDS BEACH RESORT a jeho sluzby all in. ale az po prijezdu do destinace a po ubytovani, jsme teprve zjistily, ze hotel jiz nekolik mesicu tyto sluzby neposkytuje a pochybenim cestovni kancelare, jsme na tuto skutecnost nebyli upozorneni vcas a tim nam dost zneprijemnili zacatek nasi dovolene a take zkratily. Diky pohotove delegatce jsme netrpeli dlouho ;o) a reklamace probehla relativne rychle ale opet jsem se musela pripomenout, co jako delaji ze jeste po mesici neposlali rozhodnuti a pak zase jim trvalo dlouho nez jsme dostali zpet penize ale nezanevreli jsme na tuto cestovku tot vse, snad se nikomu nestalo nic podobneho.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jodaska
25.03.2009 14:23 85.70.210.***
RE: RE: vystupování referentů v CK  

Až Canaria travel zlevní své předražené zájezdy tak pujdu rovnou za Markétou. U Tomi touru jsou všichni příjemní a zájezdy jsou mnohem levnější a hlavně lětají s ČSA :-D a ne s tim nemožnym travel servicem.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze