A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

výška a věk při vstupu na tobogány

09.06.2013 18:54:27 | viktor60
viktor60
Ahoj, mám dotaz, jedu s dítětem 8let a výška 120cm není v některých hotelech vstup na vodní radovánky omezen věkem nebo výškou dítěte? A v kterých prosím. Děkuji Vám za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Booboo 31.03.2016 11:17
Re: výška a věk při vstupu na tobogány  

Asi jak kde. Třeba aquapark na ostrově Zakynthos tohle měl. Každá atrakce jiné podmínky. A u každé stál dozor. Ale pokud dítě ukázalo, že umí opravdu plavat, tak ho nechali. Na druhou stranu, byli jsme tam před třemi lety, třeba už je to jinak.

Neregistrovaný uživatel
25.03.2016 11:50 212.96.160.***
Re: Milan  

Nemohu si pomoct, je to prostě dokonalé :D

Neregistrovaný uživatel
24.03.2016 23:58 212.96.160.***
Milan  

Hopsej má teď jednu novinku skáčeš na stroji ve vodě :D je to super, myslím, že to bude hit letošního léta :D

rocky20 09.06.2013 21:38
Re: výška a věk při vstupu na tobogány  

Ahoj myslám že nejsou :) Akorát že to bude na VL. nebezpecí :)) nebo aspon ja esste nic nezazil :)) A chtěl jsem se teptat jestli mate nekdo zkusenosti s Lufthansou :)) Díky

viktor60 09.06.2013 19:54
výška a věk při vstupu na tobogány  

Ahoj, mám dotaz, jedu s dítětem 8let a výška 120cm není v některých hotelech vstup na vodní radovánky omezen věkem nebo výškou dítěte? A v kterých prosím. Děkuji Vám za odpovědi

Zpět na všechny diskuze