A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

vyčerpávající

18.10.2014 00:03:35 | guty
guty
velmi rozsáhlá recenze :-S :-S S tím alkoholem s Tebou naprosto souhlasím... ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alenap 17.01.2015 14:50
Přínosné srovnání hotelů  

Pěkně napsané porovnání a může pomoct dalším cestovatelům při rozhodování s výběrem hotelu.
Díky.

pavlik52 18.10.2014 17:57
Re: Poděkování za podrobnou recenzi  

Pavle, někde asi došlo k nedorozumění nebo jsi něco špatně četl :-\, protože já právě personál Fantazie chválil ze všeho nejvíce a naprosto všude. jen uklizeč byl pak trochu ofouklejší než bylo zdrávo :-D jinak kopíruju větu: "Hodnocení personál ve Fantazii nemá zatím proti jiným hotelům ve kterých jsme byli konkurenci." To myslím v naprosto nejkladnějším pojetí. Protože nikde jsem, ani v jiných zemích lepší personál neviděl :-), Pokusím se to upravit, aby bylo naprosto jasno. :-)

Pazar 18.10.2014 17:23
Poděkování za podrobnou recenzi  

Začátkem své fotogalerie jsi mne trochu vyděsil, sice jsem odhadoval, že je to z Brayky, kde jsem ještě nebyl a asi ani nikdy už nebudu. Oceňuji Tvé srovnávání, které se vztahovalo na stejné období a pobyt nedělil třeba rok.

Samozřejmě respektuji Tvé názory na Fantazii, ale já z ní měl zkrátka příjemnější pocit. Sice si partnerka stěžovala, že je, jako žena, poněkud personálem přehlížena, ale když jsem jí objednal třeba rum/colu, bylo to vždy spíše 60:40 a po dvou pohárech se jí motala makovice. Ani já jsem nepozoroval, že by byl konkrétně rum šizen. Ostatně, někdy profylaktická dávka rumu = 2dcl, bylo opravdu silné kafe. Jiný tvrdý alkohol nepiju, tak jsem ho nepruboval ani ve Fantazii.

Vztahy s personálem jsem měl přímo vzorné, třeba pivo jsme měli bez objednání na stole dříve, než jsme se vrátili s talíři od "linky". Je ale pravdou, že jsem se s nimi vždy pozdravil, usmál se a za 12 dní jsem taky rozdal 4 x 1$.

Protože ale do Egypta už jezdím jen za šnorchlem a v moři se snažím strávit dost hodin denně, v pozdních večerech mi žádní italští animátoři nescházeli. Samotný hotel, jako celek, mi vyhovoval, ale partnerka z těch 12 dosud poznaných egyptských hotelů označila Fantazii jako nejpříjemnější. (((clap)))

pavlik52 18.10.2014 01:14
Re: vyčerpávající  

Dík ;-) snažil jsem se :-D S tím chlastem je to opravdu zlodějna, nejsem jeden z těch co by se ožírali ale pokud někdo nabídne rum chci rum a tresťovou vodu. :-@

guty 18.10.2014 01:03
vyčerpávající  

velmi rozsáhlá recenze :-S :-S S tím alkoholem s Tebou naprosto souhlasím... ;-)

Zpět na všechny diskuze