A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Výběr vhodné dovolené - Kypr,Kréta,Malta aj.?

25.06.2014 18:08:41 | Vojtěchos
Vojtěchos
Dobrý den, chtěl bych poprosit vás, kteří jste již navštívili např. tyto ostrovy: Kypr,Krétu,Maltu, či další, zdali by jste napsali, kde se vám líbilo nejvíce (i přesnější lokaci). S přítelkyní jsme minulý rok byli na Mallorce v Can Pastille a pro mě osobně to byla nejhezčí dovolená, na které jsem kdy byl. (Pro přítelkyni první, takže nemůže srovnávat). Na Mallorce jsme mělli pláž celkem blízko (cca. 200 metrů). Moře bylo nádherně čisté a to včetně pláže. Podél cesty bylo neskutečně mnoho restaurací a barů, takže nebyl problém kdykoliv, kdelikov večer vyrazit a pobavit se a do města jsme to měli taky celkem blízko. A já bych rád věděl vaše názory, zdali i na výše zmíněných ostrovech, či jiných jsou podobné lokality, kde bychom mohli letos s přítelkyní vyrazit. Děkuji vám za vaše rady a názory. :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivanaaaa 23.08.2014 00:18
Re: Výběr vhodné dovolené - Kypr,Kréta,Malta aj.?  

Chceme tam zrovna jet....

Tomáš
23.07.2014 21:38 62.201.23.***

Neznám větší humus, než je Kréta. Vyhozené peníze, špína, hluk, moře o ničem :-(

Neregistrovaný uživatel
17.07.2014 18:07 90.176.135.***

A já jsem byla v r.2010 na tři týdny na Maltě a byla to pro mě nej dovolena ! Malý ostrov , projedete ho celý za týden, krásné památky , spousta kostelů ,samé oslavy,super lidi,nádherné Středozemní moře . Není tam žádná komerce,potrpi si na tradice. Za mě 1* Jen důkladně vybírejte městečko . ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.07.2014 14:47 194.213.60.***

za krétu se taky přimlovám. byli jsme v kato gouves - sever kréty, asi 15 km východně od herakleionu. nádherná obří pláž, slušně velké vlny. v místě obchůdky, restaurace a hlavně cretaquarium. což je něco úžasného. pláže na severu kréty jsou pozvolné, písečné, nádherné. koupali jsme se ještě v malii, agios nikolaos a na jedné zastrčené plážičce kousek od herakleionu (název místa nevím, cedule nebyla :-) ), koukali jsme na přistávající letadla (nerušila. hukot vln byl větší.) a pláž hotový karibik. jinak doporučuju podívat se na vykopávky v malii a samozřejmě knossos. pro mě dovolená na krétě byla asi nejlepší ze všech.

Sally 15.07.2014 14:24

Za sebe - byl jsem z uvedených destinacích jen na Kypru a mohu říci, že mě uchvátil.Jednoduchý hotel Veronica v Paphosu s možností cestování na všechny strany a autobusovou zastávkou přímo před hotelem. Městská doprava dojíždí až na Korálovou zátoku i na Afroditinu pláž, kouzelné pohoří Trodos, Avakas, Paphos se svými památkami. Do centra cca 20 - 30 minut pěšky nebo asi za 12 minut busem. Krásné počasí, příjemní lidé, cenově Řecko. Určitě mohu doporučit. Ze všech námi navštívených destinací bych volil Kypr.
Nejezdíme už delší dobu na jedno místo a střídáme. Letos nás čeká třeba Sicílie a Rhodos, na Krétu se teprve v budoucnu chystáme a Malta ??
Takže toť můj názor :) a přeji šťastnou ruku při výběru :D

Karlos
15.07.2014 14:02 178.17.1.***

Já musím souhlasit s kolegou. Plakias je výborná destinace. Jezdíme tam každoročně. Naposledy jsme se ubytovali v Plakias Resorts: http://www.a-hotel.com/cs/recko/plakias/136080-plakias-resorts/ Vynikající záležitost! Opravdu výjimečný prostor pro relaxaci. Není to tedy nejlevnější ubytování, ale jednou za rok mi těch peněz líto není.

Neregistrovaný uživatel
01.07.2014 23:42 77.48.187.***

Byli jsme na Krétě 2x ,Poprvé letovisko Sisi (cca 30km od Heraklionu na východ),Klidnější oblast vedle rušné Malie a Stalidy .('vhodnější pro mladé lidi,kteří chtějí vyrazit za zábavou).
Podruhé Plakias na jihu ostrova(dostatek restaurací i krásné pláže) ,naprosto úžasné.Doporučuji půjčit auto a vyrazit na výlety.

• Anonym (1)
Vojtěchos 25.06.2014 19:08
Výběr vhodné dovolené - Kypr,Kréta,Malta aj.?  

Dobrý den, chtěl bych poprosit vás, kteří jste již navštívili např. tyto ostrovy: Kypr,Krétu,Maltu, či další, zdali by jste napsali, kde se vám líbilo nejvíce (i přesnější lokaci). S přítelkyní jsme minulý rok byli na Mallorce v Can Pastille a pro mě osobně to byla nejhezčí dovolená, na které jsem kdy byl. (Pro přítelkyni první, takže nemůže srovnávat). Na Mallorce jsme mělli pláž celkem blízko (cca. 200 metrů). Moře bylo nádherně čisté a to včetně pláže. Podél cesty bylo neskutečně mnoho restaurací a barů, takže nebyl problém kdykoliv, kdelikov večer vyrazit a pobavit se a do města jsme to měli taky celkem blízko. A já bych rád věděl vaše názory, zdali i na výše zmíněných ostrovech, či jiných jsou podobné lokality, kde bychom mohli letos s přítelkyní vyrazit. Děkuji vám za vaše rady a názory. :)

Zpět na všechny diskuze