A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

vřele doporučuji

13.07.2007 23:35:05 | jasmine
jasmine
Letos jsem s Tomi Tourem odlétala do Egypta,mohu říci,že neměla jsem z touto C.K.žádné problémy mohuli doporučuji ji,sami mi před odletem ochotně psali kdy bude zhruba odlet a aniž bych tam telefonovala,v den,kdy jim byl potvrzen přesný čas odletu mi sami zavolali na mobil,aniž bych tento požadavek měla uveden ve smlouvě,tam bylo pouze uvedeno informace k odletu si vyzvednu u vašeno prodejce,jež to byl Assis tour,mimochodem naprosto spolehlivá C.K.na ktrou se u nás v Teplicích hodně obracejí.Byla jsem překvapena jejich ochotou,delegátku tedy neznám,nepotřebovala jsem ji,Egypt znám již tak dokonale,že není třeba pro m se zůčastnovat info schůzek.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nada 09.09.2007 14:57
RE: RE: Tomi je dobrá cestovka  

Jo to bude určitě tím, že Tomi Tour má nějakou super dohodu :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
BAnderson
16.08.2007 19:24 62.24.77.***
RE: RE: Tomi je dobrá cestovka  

Přemýšlíme nad tím, že bychom letěli na podzim a ted ještě váháme, zda Hurghada, anebo Sharm el Sheikh Tomi Tour ho má nově v programu od října. Je velký rozdíl mezi těmito dvěmi místy? Tomi Touru si jako cestovky a jejich klientů v hotelích, které má nasmlouvané asi opravdu váží.Náš odlet z Mallorky byl až po půlnoci a a vystěhovat jsme se z pokojů měli do 12 hodin podle mezinárodních hotelových pravidel. Já jsem si však řekl, že za zeptání nic nedám a tak jsem šel do recepce a paní byla velmi milá a pokoj nám nechala až do devíti večer a v deset jsme měli odjezd na letiště. Bylo to fajn.

• Anonym (1)
danuška.z
16.08.2007 10:43 82.142.109.***
RE: Tomi je dobrá cestovka  

Klidně strach překonejte. Do Hurghady jsem s
TOMI letěla s ČSA, bylo to bez problémů. Do Egypta se většinou létá v noci. Tak to bylo i u nás, sice jsme dostali hned po příjezdu pokoje a začali od rána užívat all inclusive, ale poslední den jsme se obávali, že nám náramky ucvaknou hned v poledne, tak jak jsme to viděli u ostatních odjíždějících. TOMI má asi nějakou super dohodu, protože nám pokoje nechali až do pěti odpolende, což bylo bezvadné, protože jsme se mohli ještě po návratu z pláže osprchovat. A all inclusive jsme měli až do odjezdu na letiště v deset večer. Takže super a maximální spokojenost.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
BAnderson
16.08.2007 00:28 62.24.77.***
Tomi je dobrá cestovka  

S Tomi Tour mám taktéž pouze pozitivní zkušenosti a přeji hodně spokojených klientů.Už jsme s nimi byli na Mallorce ve Vista Park - naprosto spokojeni, na Gran Canarii taktéž. Eygpta se trochu obáváme jako země. Máme raději Španělsko a Řecko. Máme ten strach z arabské země překonat :-| ?

• Anonym (1)
jasmine 13.07.2007 23:35
vřele doporučuji  

Letos jsem s Tomi Tourem odlétala do Egypta,mohu říci,že neměla jsem z touto C.K.žádné problémy mohuli doporučuji ji,sami mi před odletem ochotně psali kdy bude zhruba odlet a aniž bych tam telefonovala,v den,kdy jim byl potvrzen přesný čas odletu mi sami zavolali na mobil,aniž bych tento požadavek měla uveden ve smlouvě,tam bylo pouze uvedeno informace k odletu si vyzvednu u vašeno prodejce,jež to byl Assis tour,mimochodem naprosto spolehlivá C.K.na ktrou se u nás v Teplicích hodně obracejí.Byla jsem překvapena jejich ochotou,delegátku tedy neznám,nepotřebovala jsem ji,Egypt znám již tak dokonale,že není třeba pro m se zůčastnovat info schůzek.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze