A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Vízum

08.12.2009 15:32:48 | katekat
katekat
Na webu MZV píšou, že je třeba k žádosti přiložit "policií ověřené pozvání nebo prostředky k pobytu na území a doklad o zajištění ubytování cizince po dobu jeho pobytu na území, pokud nedoloží zabezpečení nákladů spojených s pobytem na území jinak".
No, tohle nedoložím ani kdybych se měla rozkrájet :-D Co s tím? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katekat 09.12.2009 15:37
RE: RE: RE: Neboj:-)  

Amira: dík.Já když to na tom webu MZV četla, tak jsem málem omdlela a přišlo mě to šíleně nerálné, ale už jsem se uklidnila na webu, který tady zveřejnila Janan, uff :-P

• Anonym (38)
  • Anonym (40)
Amira 09.12.2009 07:18
RE: RE: Neboj:-)  

Taky jsme nic takového nedávali a pohoda. Není potřeba dopředu ani rezervace letenky.

• Anonym (34)
  • Anonym (33)
katekat 08.12.2009 16:48
RE: Neboj:-)  

Super ;-)

• Anonym (37)
  • Anonym (36)
janan 08.12.2009 16:42
Neboj:-)  

Vízum jsem vyřizovala před dvěma měsíci pro přátele. Donesla jsem formulář stažený z www.india.cz, ten vyplníš podle pasu, nalepila pasovou fotku a zaplatila 800,- Kč. Úplně v pohodě, žádný problémy. Pas s vízem se vyzvedával za 7 dní.

• Anonym (53)
  • Anonym (55)
katekat 08.12.2009 15:32
Vízum  

Na webu MZV píšou, že je třeba k žádosti přiložit "policií ověřené pozvání nebo prostředky k pobytu na území a doklad o zajištění ubytování cizince po dobu jeho pobytu na území, pokud nedoloží zabezpečení nákladů spojených s pobytem na území jinak".
No, tohle nedoložím ani kdybych se měla rozkrájet :-D Co s tím? 8-O

• Anonym (49)
  • Anonym (62)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu