A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Víkendový trip

02.06.2011 17:13:58 | HonzaH
HonzaH
Ahoj Dane, tak ten tvůj Víkendový trip do mne zase nalil trochu naděje, že na tento server nějaké fotky snad ještě dám. Fotky jsou moc pěkné. A nechceš nám snad říci, že do toho Jarýska jste se nacpali 4 plus vaše krámy ??
:-) HonzaH
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
onika 08.10.2011 19:07

Super cesta a moc pěkné fotky :-) :-) :-) :-) :-)

andika 07.07.2011 06:08
Grado  

Ahoj, vidím, že si navštívil GRADO. Chystám sa tam budúci týždeň na dovolenku, a rada by som sa spýatala,či odporúčaš túto časť Talianska, aké sú tam pláže....a teplota mora. Ďakujem vopred za odpoveď

Frida 03.06.2011 12:21

Moc hezká galerka !

panterka 02.06.2011 23:14
stará známá místa  

X let jsem jezdila jen sever Itálie -Grado, Aquileia v těchto místech jsem byla asi 1000x. Poté jsem začala jezdit do Dolomit a na jih. Letos jsem byla "přinucena" jen opět na sever kvůli přátelům co mají mimčo a nechtějí cestovat daleko. Nějak jsem se netěšila, prostě dovolená , ale tvoje fotky ve mě vzbudily vzpomínky a ráda se podívam na stará místa. Vzpomínám na tržnici v Gradu(je tam ještě??) na vinice v okolí . Nejvíce mě pobavila fotka " na kafe někde u Palmanovy". Prostě zastavíš a jdeš na kafe, ne jako tady. My si vždy dávali kafe v San Giorgio,(vesnice mezi poli, asi 10 baráků) , přijížděli jsme ráno kolem 5 v sobotu. kavárna zrovna otvírala, tak jsme kafovali spolu s jézédáky:-))) co šli do práce.
Díky, už se těším i na ten sever!:-)

dopr 02.06.2011 18:55
Re: Víkendový trip  

Jsem rad, ze jsem te povzbudil. Myslim, ze si na tu zmenu nejak nakonec zvykneme a nebude to takova tragedie, jak se zdalo ;-)
No nacpali jsme se kupodivu docela v pohode. Ono se to nezda, ale to auto je docela prostorne, na to jak male se zda byt zvnejsku. Co se tyce bagaze a nakupu v kufru, tak tam prisly ke slovu me "Tetris Skills", ktere mam uz zmaknute z MX-5tky :-D

HonzaH 02.06.2011 18:13
Víkendový trip  

Ahoj Dane, tak ten tvůj Víkendový trip do mne zase nalil trochu naděje, že na tento server nějaké fotky snad ještě dám. Fotky jsou moc pěkné. A nechceš nám snad říci, že do toho Jarýska jste se nacpali 4 plus vaše krámy ??
:-) HonzaH

Zpět na všechny diskuze