A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

vietnam

16.09.2013 19:39:09 | pepik piras
hogáči, příspěvkem o cestě po vietnamu jsi mě přívedl až k slzám,protože tahle destinace je moje srdeční záležitost.I když jsem tam byl dvakrát, chtěl bych se tam podívat ještě jednou, je tam pořád co objevovat. Jinak ti přeju hodně cest po destinacích kde jsi ještě nebyl, a doufám že mi o nich napíšeš a pošleš foto
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
HOGOFOGO 17.09.2013 17:49
Re: vietnam  

Ahoj Pepo tak šup šup do vietnamu.... vloni si tady psal že asi pojedeš? já mám družku vietnamku tak musím navštěvovat rodinu a pak někam vyrazit.Letos jsem byl v asii 2měsíce, po vánocích zas razím skombinuju to s Filipínama. Ty budeš mít za chvilku důchod a s 10.000.- na měsíc je člověk ve vietnamu boháč. Tak tam budem spolu na penzy? čavec Hogo Fogo

• HOGOFOGO
  • Anonym (2)
  • Anonym (4)
pepik piras
16.09.2013 20:39 79.98.72.***
vietnam  

hogáči, příspěvkem o cestě po vietnamu jsi mě přívedl až k slzám,protože tahle destinace je moje srdeční záležitost.I když jsem tam byl dvakrát, chtěl bych se tam podívat ještě jednou, je tam pořád co objevovat. Jinak ti přeju hodně cest po destinacích kde jsi ještě nebyl, a doufám že mi o nich napíšeš a pošleš foto

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze