A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Viamare

09.08.2008 20:47:25 | Zuzka1
ahoj,

my jsme letěli s přítelem letos s Viamare na Lesvos, byli jsme s nima poprvé a doporučuju ;)

Delegátka je k dispozici každý den, je moc fajn, průvodcuje výlety a dobře se s ní povídá i tak ;) Jmenovala se Anička, její fotku bohužel nemáme ;(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pavlik52 11.08.2011 08:48
Re: Viamare  

Pokud někdo chcete cestovat s touto cestovkou, dobře si to rozmyslete a podívejte se na ceny jiných!!! Zjistíte neuvěřitelné předražení :-( Pro názornost: zakoupil jsem zájezd na Rhodos u jiné cestovky za 21 190.- czk pak jsem objevil nabídku této do stejného hotelu ve stejném termínu ale za 37 490.- Zdá se mi to opravdu nehorázné.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iriska 22.05.2009 08:12
RE: Viamare  

Dobrý den,
letos letíme na jih Kréty, hotel Damnoni. Od CK Viamare. Chci se zeptat, jaký/á je delegát/ka ?
Díky I.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zuzka1
09.08.2008 20:47 85.74.228.***
Viamare  

ahoj,

my jsme letěli s přítelem letos s Viamare na Lesvos, byli jsme s nima poprvé a doporučuju ;)

Delegátka je k dispozici každý den, je moc fajn, průvodcuje výlety a dobře se s ní povídá i tak ;) Jmenovala se Anička, její fotku bohužel nemáme ;(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze