A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Věřitelé BELLI TOUR

22.05.2008 12:26:12 | bela
Hledám věřitele CK BELLI TOUR. Dluží někomu z vás CK BELLI TOUR za zrušený zájezd zaplacenou cenu zájezdu . prosím v případě zájezdu uveďte termín konání zájezdu. Děkuji. jana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
non
29.07.2010 11:40 213.180.53.***
RE: RE: Po delší době  

Tak jak se daří Borisovi? Nějak se po něm zem slehla. To je na Vysočině zalezlý jako Zeman? To mi k němu nějak nepasuje...

• Anonym (1)
Dante
23.03.2010 22:09 213.220.204.***
RE: Po delší době  

Zdravím na Vysočinu Borisi, co se týká dluhů za rok 2007, tak by se dalo říci, že stále je nemáte vyřešené / to víte/ a co se týká dopravce, tak dle telefonického vyjádření jsou to věci mezi Vámi a jím. Nevím dúvody proč Vás kryje, ale asi to máte dobře zabezpečené. Od Vás dobrý tah.
A nejen to.

Cecil007
11.03.2010 11:13 89.102.198.***

Ahoj Borisi a ty nezapomeň, že v okamžiku, kdy jsem ti platil jsi měl peníze už čtyři dny na účtu a nestydatě jsi mě obelhal, že tam nejsou. To mohu nade vší pochybnost prokázat. Jsi lhář a kdo lže ... no nic překvapivého. Naštěstí jsem všechny své pohledávky za tebou již postoupil ... což již také víš. A která firma zabývající se vymáháním pohledávek to je - víš taky.

• Anonym (1)
bobino 08.03.2010 09:19

Si na omyle, směnku mám, když si tak strašne poctivej, tak proč máš exekutory na krku a na tvojí adrese nikdo nepřijíma poštu, nezvedáš mobil, měníš firmy a vím ,že máš dluhy všude. Miriel

bobino 08.03.2010 09:15

klm,jhnmmm

• Anonym (2)
Miluška
07.03.2010 08:36 90.176.183.***

Nějak jste zapoměl na ty, kteří měli zaplaceno, neodjeli a dodnes nemají své peníze zpět.

• Anonym (1)
Boris VEDRA
03.03.2010 19:44 88.101.39.***
Po delší době  

Tak po delší době koukám, že jsem jediný kdo se podepisuje plným jménem. Takže to vezmem postupně. Pro Miriel alias Mirka Večeřová z Karlových Varů . To, že jsem s tebou spolupracoval, považuji za velkou chybu. Tak strašnej bordel v organizaci hotelového ubytování, nemohl jinak dopadnout. Směnku žádnou nemáš a doplatek za sezonu(jak jsem Ti stokrát řekl)nikdy nedostaneš protože mé ztráty z Tvých chyb byly daleko vyšší. Na požádání dám seznam klientů kterým "Miriel" :-) zajišťovala ubytování. Je mi Tě líto, že jsi skončila jak jsi skončila. Nic neumíš.

Cecil001: Dobrá fotka ne? Pošli další na můj email. Jsem si jist, že ho máš. Ahoj Cyrile. A příště nezapomeň napsat, že jsi byl ubytovanej i s rodinou aniž jsi měl zaplaceno. A neboj vratku dostaneš

Dante: Za 2008 nikomu nic nedlužím, za 2007 dluží Bellitour dopravci který odsouhlasil platby na sezonu a pote 3 dny před začátkem si peníze sprostě nechal.

IP 213.180.53.. Tohle IP neznám ale děkuji.

Všem: můj telefon máte, můj email taky, můžete mi kdykoliv napsat nebo zavolat. Ale ono anonymně se vyzvracet na web je jednodušší. Je mi Vás líto. :-|

• Anonym (9)
  • Anonym (9)
Boris VEDRA
03.03.2010 18:50 88.101.39.***
Po delší době  

Tak po delší době koukám, že jsem jediný kdo se podepisuje plným jménem. Takže to vezmem postupně. Pro Miriel alias Mirka Večeřová z Karlových Varů . To, že jsem s tebou spolupracoval, považuji za velkou chybu. Tak strašnej bordel v organizaci hotelového ubytování, nemohl jinak dopadnout. Směnku žádnou nemáš a doplatek za sezonu(jak jsem Ti stokrát řekl)nikdy nedostaneš protože mé ztráty z Tvých chyb byly daleko vyšší. Na požádání dám seznam klientů kterým "Miriel" :-) zajišťovala ubytování. Je mi Tě líto, že jsi skončila jak jsi skončila. Nic neumíš.

Cecil001: Dobrá fotka ne? Pošli další na můj email. Jsem si jist, že ho máš. Ahoj Cyrile. A příště nezapomeň napsat, že jsi byl ubytovanej i s rodinou aniž jsi měl zaplaceno. A neboj vratku dostaneš

Dante: Za 2008 nikomu nic nedlužím, za 2007 dluží Bellitour dopravci který odsouhlasil platby na sezonu a pote 3 dny před začátkem si peníze sprostě nechal.

IP 213.180.53.. Tohle IP neznám ale děkuji.

Všem: můj telefon máte, můj email taky, můžete mi kdykoliv napsat nebo zavolat. Ale ono anonymně se vyzvracet na web je jednodušší. Je mi Vás líto. :-|

• Anonym (9)
  • Anonym (11)
Cecil001 26.02.2010 07:31
RE: RE: RE: podvodník Vedra  

Podle IP adresy zde na foru je v Praze. Podle OR by jej bylo možné najít na adrese Praha 7, U Smaltovny 1361/11. Případně se lze obrátit na vymáhací agenturu Profi-cz. Je to určitě efektivnější než PČR nebo - nedej bůh -soudy. Nicméně BVčko se baví ...

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
dante
21.01.2010 18:35 85.207.189.***
RE: RE: RE: RE: RE: podvodník Vedra  

Předpokládám, že si Borise dokážete sehnat sám, nicméně kontakt na něj by měl být, ten který byl naposledy uveden na www., tedy 775557081

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze