A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

VENERE.COM

13.01.2010 12:57:45 | Jarmil
Ačkoliv tento web není přímo CK, chtěl jsem se zeptat , na zkušenosti s rezervací hotelu přes tento web.

Zabookoval jsem si hotel, přišlo mi potvrzení a druhý den mi přišel email přímo od hotelu, že cena je přesně desetinásobná. Co mám dělat? Mám potvrzenou rezervaci, ale hotel chce 10x více :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LukiChmelar
14.01.2010 09:14 89.103.198.***
RE: RE: asi chyba  

Ja bych mail z toho hotelu o te chybe preposlal do venere a napsal bych jim tam, ze pokud rezervaci nestornuji na jejich vlastni naklady, tak vse predam prislusnym uradum ke kontrole, protoze se jedna o podvod.

Drzim palce s vyresenim problemu, tohle je fakt hnus :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jarmil
14.01.2010 08:12 91.195.106.***
RE: asi chyba  

Na 1 noc (na zbylé mám zajištěn jiný hotel, který ale nemá poslední noc volno) - furt mi píšou, že to byla chyba na stránkách venere.com - rezervace platí, ale za jinou cenu. A Venere? Žádná reakce na emaily...
Kdyby byla cena tak vysoká, jako chtějí, tak bychom vybrali jiný hotel :-x

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
blanka_k
13.01.2010 18:24 85.132.159.***
asi chyba  

Dobrý den, toto se mi nezdá moc pravděpodobné - na jak dlouho jste si hotel rezervovali?

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Jarmil
13.01.2010 12:57 91.195.106.***
VENERE.COM  

Ačkoliv tento web není přímo CK, chtěl jsem se zeptat , na zkušenosti s rezervací hotelu přes tento web.

Zabookoval jsem si hotel, přišlo mi potvrzení a druhý den mi přišel email přímo od hotelu, že cena je přesně desetinásobná. Co mám dělat? Mám potvrzenou rezervaci, ale hotel chce 10x více :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze