A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Velká spokojenost

10.09.2009 18:20:44 | Petr999
S CK Galatea jezdíme už několik let ( ani si nepamatuji jak dlouho ), a spokojenost bych dal tak na 80 a víc procent. To většinou záleží ma delegátovi v místě pobytu. Co se týká ubytování, tak jsme vždy měli minimálně o 1 hvězdičku víc, než jsme podle katalogu očekávali ( vždy bydlíme v apartmánech ). Vždy nás v pohodě dovezli k apartmánu a opět vyzvedli. Letošní dovolená byla super - Gargáno-Vieste - kde velkou pochvalu zaslouží paní delegátka Kocourková. Být všichni jako ona, tak jsme spokojeni na 100 %.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
majitel
13.09.2009 22:26 81.90.173.***
velká spokojenost  

Už je moc pozdě na diskuzi, myslím, že jsme si už všechni řekli či napsali, přeji všem dobrou noc a jenom další hezké dny.

bufina 13.09.2009 22:24
RE: velká neskopojenost  

No hrůza.Už jsem to četla dřív.:-( :-( Ale opět souhlasím s panem Milanem-jelikož ani v CK nemám zaručeno,že zaměstnanci ví pouze to co je uvedeno v katalogu a když neví,tak Vás většinou ujistí,že se nemusíme ničeho obávat :-P :-P .Ať se to někomu líbí nebo ne,ale stále je tady neskutečné množství CK kteří by měli ukončit raději svoji činnost.A už vůbec se mě nelíbí že jdete do CK a oni Vám nabízí i zájezdy jiné cestovky. :-P :-P

majitel
13.09.2009 22:13 81.90.173.***
velká neskopojenost  

omlouvám se, ale nějak se mi to tam objevilo 3x

majitel
13.09.2009 22:10 81.90.173.***
RE: : RE: RE: Velká spokojenost  

Paní Bufino, podívejte se na adresu : Pozor na Galateu : a na příspěvek pana MARTINAG, tam uvidíte jak se CK zachovala. Tohle byste taky brala?

majitel

Paní Bufino, podívejte se na adresu : Pozor na Galateu : a na příspěvek pana MARTINAG, tam uvidíte jak se CK zachovala. Tohle byste taky brala?

majitel

Milan K
13.09.2009 21:55 77.48.127.***
RE: RE: RE: RE: RE: Velká spokojenost  

majitel: nikdy jsem zájezd nekupoval na pobočce....ale vzhledem k tomu, že existuje mnoho agentur, které zprostředkovávají zájezdy i desítek jiných CK, tak jejich zaměstnanci mnohdy asi nevědí více než to, co si přečtou v katalogu. A i pokud by to věděli, tak to, co není někde napsáno, nemůže být ani garantováno. Bohužel, český člověk když kupuje zájezd, má tmu v hlavě a nepřemýšlí, takže o dveře dál nepůjde. Ono když se bude chtít zvednout, tak mu prodejce toho delegáta až na pokoj klidně slíbí....

bufina 13.09.2009 21:54
: RE: RE: Velká spokojenost  

Až tak daleko se snad žádná CK by se nezachovala. :-( :-( Vždy klienty vysadí před hotelem a já to rozhodně beru.Když nás jede plný autobus a máme různé hotely,tak opravdu v každém hotelu nemůže být delegátka. ;-)

majitel
13.09.2009 21:22 81.90.173.***
RE: RE: RE: RE: RE: Velká spokojenost  

A ještě něco, pokud se nezeptám, tak musím být připraven i na to, že mne v 5 hodin ráno vysadí na nějaké autobusové zastávce třeba v Itálii a řeknou mně, že tam někde mám svůj hotel. Pak se musím tedy o sebe sám postarat. Báječná dovolená, že.

majitel
13.09.2009 21:16 81.90.173.***
RE: RE: RE: RE: Velká spokojenost  

Vždyť je to přece tak jednoduché: Stačí se jenom zeptat v cestovce, zda bude delegát přítomen při ubytování, pokud to tedy potřebuji. A pokud to potřebuji a delegát tam nebude, no tak pojedu s nějakou jinou, která mně to zabezpečí. A pokud to nepotřebuji, tak není o čem mluvit, ani se nemusím dotazovat, ubytuji se sám. V čem je, prosím problém?

Zpět na všechny diskuze