A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

VÁHA ZAVAZADEL

28.08.2007 10:11:46 | Novotná
Chystám se na dovolenou s CK aeolus v jejich podmínkách je váha zavazadla 25 kg předpokládám že se do této váhy vejdu , ale pokud ne opravdu provádí převažování a platí se 100 za kg navíc. Jedná se jen o váhu zavazadla v zav. prostoru nebo i o zavazadlo do autobusu s jílem , pitím ap.
Děkuji za odpověd
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Anicka
30.06.2008 21:36 85.13.73.***
RE: Váha zavazadel  

ahoj,potrebovala bych poradit,budu cestovat pres ocean(primo: vancouver)a jsem celkem zmatena ze vseho co jsem si precetla,protoze nic mi nedalo jasny obrazek o tom jaka muze byt vaha zavazadla do letadla,je pravda,ze muzu mit dve zavazadla do letadla,tim myslim kabelku a jeste jedno o rozmeru dle smernic.kdyztak dekuji za odpoved ;-)

Kalimera
19.03.2008 15:47 80.212.133.***
RE: Váha zavazadel  

Poplatky za nadváhu si určují jednotlivé společnosti, ne letiště. Váhový limit platí vždy pro odbavené zavazadlo.

Tady o tom také něco píšou:
http://www.zkratka-letenky.cz/clanky/letani-krok-za-krokem/letani-krok-za-krokem-zavazadla/

nada 09.09.2007 14:10
Váha zavazadel  

Např. na letišti ve Schwechatu (Vídeň) se platí za 1 kg nadváhy 5 Euro, tak 100 Kč v Česku mi přijde úměrné.

Novotná
28.08.2007 10:11 80.188.245.***
VÁHA ZAVAZADEL  

Chystám se na dovolenou s CK aeolus v jejich podmínkách je váha zavazadla 25 kg předpokládám že se do této váhy vejdu , ale pokud ne opravdu provádí převažování a platí se 100 za kg navíc. Jedná se jen o váhu zavazadla v zav. prostoru nebo i o zavazadlo do autobusu s jílem , pitím ap.
Děkuji za odpověd

Zpět na všechny diskuze