A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Úžasné

02.11.2011 14:00:29 | lakaty
Skvěle nafocené, je krásně vidět kudy se jde. Když jsme to šli my, což bylo loni v dubnu tak byla všude mlha. Cestou tam kompletně skoro celou cestu mlha a šli jsme tu náročnější, pak na zpáteční cestu už bylo krásně vidět a to jsme šli tunelama. Upřímně, kdybych na začátku viděla do čeho jdu (kdyby nebyla mlha a bylo vidět dál jak na 5 roků) tak bych to asi hned vzdala, ale teď jsem fakt ráda, že jsem šla asáhla si na dno svých sil. Hlavně při zpátečním výstupu an Pico Airrero. Krásně zachycujete podstatu a cesty Madeiry. (((clap))) Jo a také jsme to vzdali před vrcholem u chaty. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lakaty
11.12.2011 21:38 82.113.55.***

Tak my byli 2 měsíce po povodních a i v tu dobu už to bylo celkem ok. Samozřejmně tam bylo spousta pozůstatků, ale ani to mi dovolenou nezkazilo. Některé levády byly doce adrenalinové, ale nakonec jsme je dali. Jsem ráda, že jsme Madeiru stihli ještě před těmi požáry, protože to už bylo opravdu hodně. Doufám, že se tam podíváme potřetí, ale myslím, že nejdříve za pár let.

• Anonym (31)
  • Anonym (35)
pavka46 10.12.2011 21:52
Re: Úžasné  

Díky za komentář. Madeira je opravdu skvělá, myslím, že to byla nejlepší dovolená (poznávací zájezd) na které jsem byl. Za těch 15 dnů pobytu jsme procestovali asi všechny zajímavé části tohoto nádherného strova. Byli jsme tam prakticky asi půl roku po tragických povodních, ještě jsme tam nacházeli pozůstatky, ale značná část poničených částí ostrova byla buď již opravena, nebo se na opravách pracovalo.

• Anonym (23)
  • Anonym (26)
lakaty
02.11.2011 14:00 82.113.55.***
Úžasné  

Skvěle nafocené, je krásně vidět kudy se jde. Když jsme to šli my, což bylo loni v dubnu tak byla všude mlha. Cestou tam kompletně skoro celou cestu mlha a šli jsme tu náročnější, pak na zpáteční cestu už bylo krásně vidět a to jsme šli tunelama. Upřímně, kdybych na začátku viděla do čeho jdu (kdyby nebyla mlha a bylo vidět dál jak na 5 roků) tak bych to asi hned vzdala, ale teď jsem fakt ráda, že jsem šla asáhla si na dno svých sil. Hlavně při zpátečním výstupu an Pico Airrero. Krásně zachycujete podstatu a cesty Madeiry. (((clap))) Jo a také jsme to vzdali před vrcholem u chaty. :-)

• Anonym (26)
  • Anonym (33)
Zpět na všechny diskuze