A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ubytování na noc Itálie

03.06.2011 09:03:04 | Tom 535
Tom 535
Ahoj, plánuji počátkem července přesun na motorce z Prahy do okolí Foggia. Cca 1500 km na jeden zátah nedám, plánuji jízdu dokud mě to bude bavit odhadem tak 800km a potom přespat v kempu ve vlastním stanu. Na místě určení mám dohodnuté zázemí, tak nechci jet úplně s plnou polní ale jen spacák a stan. Počítám, že se dostanu tak někam k Udine. Jsou v této oblasti kempy, do kolika hodin se lze ubytovat. Je dobré hledat něco dopředu, nebo to nechat až co cestou uvidím. Zatím jsem cestoval na moto jen po Rakousku a s někým kdo se dobře domluvil. Toto je pro mne novinka. Má někdo zkušenost? Dík za případné info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 03.06.2011 14:04
Re: Ubytování na noc Itálie  

Zdravim, je to urcite zamer umistit tuto diskuzi do obecne diskuze? Pokud jde o omyl, napiste mi prosim a ja bych tema presunula do zeme, kde ma byt.

• Anonym (1)
Tom 535 03.06.2011 10:03
Ubytování na noc Itálie  

Ahoj, plánuji počátkem července přesun na motorce z Prahy do okolí Foggia. Cca 1500 km na jeden zátah nedám, plánuji jízdu dokud mě to bude bavit odhadem tak 800km a potom přespat v kempu ve vlastním stanu. Na místě určení mám dohodnuté zázemí, tak nechci jet úplně s plnou polní ale jen spacák a stan. Počítám, že se dostanu tak někam k Udine. Jsou v této oblasti kempy, do kolika hodin se lze ubytovat. Je dobré hledat něco dopředu, nebo to nechat až co cestou uvidím. Zatím jsem cestoval na moto jen po Rakousku a s někým kdo se dobře domluvil. Toto je pro mne novinka. Má někdo zkušenost? Dík za případné info.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze