A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Turlán

19.10.2010 13:23:00 | Terkaaa
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s CK Turlán? Je to českobudějovická cestovka zabývajícíc se převážně lyžařskými zájezdy i jednodenními. Jediná možnost platit je údajně složenkou typu C na adresu CK nebo osobně. TZn. Ck nemá běžný účet ani email, pouze adresa a telefon. Zdá se mi tedy dost podivné, protože nejsem z ČB posílát složenkou peníze někam do neznáma na jméno CK.. Zpět nedostanu žádnou smlouvu uzavřenou nic... Prosím o bližší info, pokud jste s nimi někdo už cestoval atd... Díky moc! Terka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.02.2016 14:48 178.255.168.***
Re: Turlán  

My byli v breznu 2012 a docela ok,jelo se uz brzy, az na Mautendorf,ale snih a pocasi nadherny!!

Neregistrovaný uživatel
31.12.2013 08:32 178.255.168.***

Nemáte pravdu, do Itálie jezdil k moři.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Vendula
18.12.2013 17:54 90.178.49.***

Souhlas,byli jsme vícekrát a vždy vše v naprostém pořádku :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.10.2013 19:46 81.90.161.***

turlan do italie nikdy nejezdil a nejezdi,nikdy na zajezdy neodjizdi vecer,protoze dela jenom rakousko.to co napsal predchozi je sprosta pomluva asi nevi s jakou cestovkou mel do italie cestovat.

• Anonym (1)
mykovec2
06.01.2011 15:31 78.80.84.***
RE: Turlán  

Několikrát jsem s ním byl na jednodenních výletech do Schladmingu a okolí a vždy všechno v pořádku. Autobusy dálkové od Jihotrans, profi řidiči. Odjezdy sice brzké, ale standartně dostanete do ruky skipas už před 9.ráno na místě a to pak na sjezdovce necháte celé tělo.

• Anonym (1)
Terkaaa
13.12.2010 09:05 193.179.188.***
RE: RE: Turlán  

Ahoj, tak jsme nakonec tuhle cestovku prubli a byly jsme spokojeni, pokud pošlete peníze složenkou ej nutné předem o tom dát vědět, a pak se informovat zda peníze došli, jeli jsme do Rakouska v autobuse přímo s panem Lánem a bylo vidět že má zkušenosti, byl to příjemnej chlapík a výlet se vydařil i přesto že sme jeli jinam než sme měli jet a to z důvodu počasí, vše sme se ale odhlasovali :) takže doporučuji.. :)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Ja56 19.10.2010 20:39
RE: Turlán  

Zdravím, zkušenost mám a ne zrovna povzbuzující. Je to už sice víc jak 10 let, ale vidím že se nic nezměnilo. Měli jsme od nich objednaný a zaplacený víkendový zájezd do Itálie, platili jsme to složenkou v dost velkém předstihu a taky nic nepřišlo. Odjezd byl v deset večer z ČB, jeli jsme tam vlakem z Písku a když lidi začali nastupovat podle seznamu co měli řidiči, zjistili jsme že na nás jaksi nezbylo místo. Naštěstí jsem sebou měla útržek zaplacené složenky jako důkaz, řidiči chvíli spekulovali co s námi, pak se jedna rodina uvolila vzít si děti na klín (moc příjemná 8hodinová noční cesta) a jelo se. Samozřejmě pana Lána nebylo možné se v noci dovolat, kde se stala chyba. Po návratu jsme ho telefonicky dohnali, tvrdil nám že v době naší platby byl mimo republiku a platby přebíral někdo z rodiny 8-O a nepředal mu to. Jako kompenzaci nám vrátil polovinu ceny. Tak jako tak to bylo hodně nepříjemné a i když měli zajímavé zájezdy už jsme to neriskovali. Takže za mě ne.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Terkaaa
19.10.2010 13:23 193.179.188.***
Turlán  

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s CK Turlán? Je to českobudějovická cestovka zabývajícíc se převážně lyžařskými zájezdy i jednodenními. Jediná možnost platit je údajně složenkou typu C na adresu CK nebo osobně. TZn. Ck nemá běžný účet ani email, pouze adresa a telefon. Zdá se mi tedy dost podivné, protože nejsem z ČB posílát složenkou peníze někam do neznáma na jméno CK.. Zpět nedostanu žádnou smlouvu uzavřenou nic... Prosím o bližší info, pokud jste s nimi někdo už cestoval atd... Díky moc! Terka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze