A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Turkish airlines a letiště Istanbul

01.02.2013 16:45:42 | hayek
hayek
Chci se zeptat jaké má kdo zkušenosti s těmito aerolinkami... :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.08.2016 14:56 90.181.186.***

Mám ty nejlepší zkušenosti.Let Praha - Istanbul-Miami.Úžasný přístup,děti dostali dárky

Utinka 30.06.2016 18:43
Re: PŘESTUP  

Aerolinky Pegasus létají přes letiště Sabiha Gokcen, které je v asijské části Istanbulu. :-)

Neregistrovaný uživatel
29.06.2016 13:15 88.100.123.***

Neuskutečňuje se ten přestup na tom menším istanbulském letiši? Jako že vnitrostátní let? Třeba při letu do Gazipasy se letí na menší istanbulské a tam přestup.

Neregistrovaný uživatel
29.06.2016 12:56 46.227.168.***

Tak nevím o tom, že už by letiště v Istanbulu bylo zprovozněné.

Neregistrovaný uživatel
29.06.2016 12:33 88.102.188.***
PŘESTUP  

Dobrý den. Poletím s let. spol. Pegasus z Antalye s přestum v Istanbulu do Prahy. Má někdo s touto společností a takovým letem nějaké zkušeností a jak probíhá přestup? Díky všem :-\

protestni 11.04.2016 12:10
Re: Istanbul-Ataturk  

Zdravím :-) 28.8. letíme z Prahy s Turkish Airlines do Hanoje, s přestupem v Istanbul Ataturk. Na přestup máme cca 3hod. Nikdy jsme neletěli takto s přestupem, navíc z takto ohromného letiště, tak máme docela z toho vítr =-O Musíme si vyzvednout zavazadla a znovu je odbavit, nebo je automaticky přepraví na letišti do jiného letadla??? Zajímalo by mě, zda někdo letěl takto do Hanoje, jestli by nám mohl popsat průběh na letišti v Istanbulu O:-) Je to vše dobře značené? Máme odlet z Terminálu I....Děkuji moc všem za odpověď ;-)

• Anonym (31)
  • Anonym (31)
Neregistrovaný uživatel
01.04.2016 10:56 90.177.242.***
Istanbul-Ataturk  

Zdravím,s Turkisch airlines mám ty nejlepší zkušenosti (letěla jsem s nimi několikrát) a z jinou společností bych do Istanbulu neletěla,pokračovala jsem s nimi ještě dále z Domestic letiště do kterého se pohodlně přejde spojovací chodbou.Při odbavováni musíte počítat s tím,že se tvoří dlouhý had a pokud pokračujete někam dál,tak na přestup potřebujete alespoň 2.5h nežli se zorientujete-příjemný let všem

• Anonym (29)
  • Anonym (29)
Neregistrovaný uživatel
15.09.2015 16:59 93.91.154.***
Turkish airlines  

to by me zajímalo jake jste zazila spolecnosti :-D - turkish jiz po pate byla zvolena nejlepší evropskou aerolinkou a patri ke svetove spicce - kazda společnost ma nekdy problém - nic lepšího tady neni

• Anonym (29)
  • Anonym (30)
Jitka R
10.09.2015 10:40 46.135.3.***
Vyvarujte se!  

Hrůza! Nejhorší letecká společnost kterou jsem zažila. Cestou do Egypta absolutně nezvládli navazují spoj z Istambulu. Cestou z Egypta radši let zrušili a nikdo se neobtěžoval nás o tom informovat- zjistili jsme to až sami z info tabule.
Pokud chcete někam doletět v konkrétní den, vyhněte se těmto "rádoby aerolinkám".

• Anonym (30)
  • Anonym (28)
Leňule1 10.01.2015 13:42
Re: Turkish airlines a letiště Istanbul  

Ahoj, chci se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s Istambultour, kterou nabízejí Turkish Airlines, když máte dlouhý přestup v Istambulu. Přemýšlíme, že toho na cestě zpět využijeme...

• Anonym (31)
  • Anonym (29)
Zpět na všechny diskuze