A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Turecko s Neckermannem

21.08.2009 14:50:00 | Lenka Ulč
Dostali jsme speciální dárek, okružnícestu Tureckem od CK Neckermann, tedy v tuzemsku CK Nikal Znojmo. Termíny jsou 1. od 24.9.2009, já jedu až v říjnu, prosím , napište recenzi, až to někdo z vás absoulvuje. Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.02.2014 11:03 217.75.223.***
Re: admin  

Moc se omlouvám,ale nemohu najít všechny příspěvky Turecko s ck NIKAL v roce 2012.Nevím jestli musím být registrovaná.Vkládala jsem tam také příspěvek,ale nenašla.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
31.01.2014 23:30 217.75.223.***

Děkuji Vám za odpověď.

admin2 31.01.2014 11:35

Dobrý den, pro neregistrovaného 217.. :),

vlákno zrušeno nebylo, a je to přímo u Turecka:

http://turecko.orbion.cz/diskuse/cknikal-189002/

Zdraví Zuzka

Jaja 31.01.2014 09:36
Re: Turecko s Nekrmanem  

S CK Neckermannem bych již nikam neletěla. Loni 2013 nejhorší dovolená v Turecku s touto CK. Byly jsme v hotelu TOP a dostaly jsme ty nejhorší pokoje oproti objednaným. Děs a hrůza. Byl t :-X o boj.

Neregistrovaný uživatel
30.01.2014 19:59 217.75.223.***

Dobrý večer,marně hledám diskuzi ck NIKAL zájezdy 8.10. 2012 Turecko,Antalya,Belek,Pamukale,Kemer .Nevím,jestli nebylo vlákno zrušeno.Děkuji,za odpověď

admin2 05.01.2011 15:31
admin  

Dobry den, omlouvam se za nesmyslne prispevky v tomto vlaknu, uzivatel byl jiz blokovan. Diky za pochopeni.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ota Jonas
16.10.2010 11:45 91.86.227.***
Turecko s Nekrmanem  

Vážení přátelé,vrátil jsem se 9.10.2010 ze zájezdu Tureckem mohu jen konstatovat CK NIKAL DIK,,DIK,,průvodci Richard a Akkim perfektní profesionální a zodpovědný přístup,řidič autobusu Burhan perfektní(mohu opravdu z prof.hlediska posoudit)včetně přístupů všech ke klientům cestovní kanceláře,jen trochu sklamání při odletu zpoždění a mezipřistání v Zurichu bez občerstvení,ale za tonemuže CK,hlavní důvod stávka na letištích EU,jinak opravdu upřimně dekuji perfektní zase jen NIKAL

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pájjä
13.10.2010 21:57 90.183.115.***
RE: RE: RE: jedeme 24.2.2010  

:-D To není VÝHRA!!! To je skvělý marketingový tah, normální reklamní akce. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by tuto ,,výhru" nedostal do poštovní schránky.

EditaB
12.10.2010 13:23 195.168.234.***
RE: RE: jedeme 24.2.2010  

Absolvovala som vyherny-okruzny poznavaci zajazd Tureckym pobrezim. Neckermann/CK Nikal, CZ. Po precitani tejto stranky som nadobudla doveru a zaplatila som plnu sumu.(Zajazd vyhrala priatelka). Nie som narocna na ubytovanie a jedenie, atd. Potrebujem priaznive pocasie a fundovanu delegatku.Delegatka Daska St. naplnila moje ocakavania. Bez vyhrad mozem potvrdit ze vsetko co slubil Neckermann. sk/CK Nikal.CZ. Splnil. Pisem to preto, aby ludia vyuzili, tak prijemnu vyhru a nedali so odradit. Vdacna Edita z Bratislavy.

Accent
07.10.2010 14:46 94.199.40.***
RE: Kappadokie  

Také jsem se tohoto zájezdu zúčastnil a ve stejném termínu,ale mám zkušenost i poznatky úplné jiné. S celou oblastí Kappadokie jsem byl víc než spokojen. Věděl jsem kam jedu (předem jsem si vyhledal dostupné informace), takže pro mě to nebyly skály zleva či zprava. Ale poznání jedinečného přírodního útvaru, který ve světě jen k vidění není, proto také byla celá oblast plná turistů z různých konců světa.
Jestliže jste se zúčastnila zájezdu po Lykii jak píšetě, tak jste snad věděla kolik obědy stojí a kde a v jakém prostředí budou nabízeny, tak moc se zase nelišilo a co se týká dodatečných nabídek, tak při zájezdu po Lykii byl nabízen "Turecký večer" návštěva "Staré řecké vesničky" - což dle mého byl ten největší propadák a obdoba vitnamské tržnice.
Co se týká tureckého průvodce, tak byl velmi platným členem a přispěl k hladkému průběhu celého pobytu, včetně jeho velkého osobního podílu při řešení problému několika účastníků, kteří absolvovali let balonem. Bez jeho osobního podílu by asi nebylo vše vyřešeno,tak jak bylo ke spokojenosti těch, kterých se to týkalo.Jistě nějaké problémy byli, nedostatky také, ale ne v takovém objemu abych celý zájezd považoval za ztrátu času jako jste napsala Vy. Takže já osobně považuji celý zájezd za cenově výhodný - porovnejte si to s nabídkou jiných CK, které nabízejí poznávací zájezd do oblasti Kappadokie, ty jsou, ale v úplně jiné cenové úrovni nemluvě o tom, že dle zákona, který vydalo ministerstvo pro cestovní ruch Turecké republiky je povinnost mít zástupce turecké cestovní kanceláře jako doprovod českého delegáta.

Zpět na všechny diskuze