A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tunisko všední i sváteční

30.12.2013 18:27:52 | Alena Šepsová
Alena Šepsová
Děkuji / a to nejen za sebe/ za velmi poutavě napsaný cestopis. Před několika lety jsem absolvovala podobný výlet v Tunisu, ještě pak dvakrát jsem navštívila tuto zemi a Djerbu. S rostoucím věkem mně začala silně vadit mentalita obyvatel a změnila jsem destinace. Ovšem na Tunis ráda vzpomínám i když se smíšenými pocity. Vám přeji mnoho podobných cestovatelských zážitků a to také, aby jste se s námi mohl podělit formou nového pěkného cestopisu. S pozdravem Alena Šepsová
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zelda 30.12.2013 19:06
Re: Tunisko všední i sváteční  

Děkuji Vám za pozitivní ohlas. Pokud by jste si chtěla přečíst některé z mých ostatních cestopisů, odkazuji na své webové stránky www.oknodosveta.webnode.cz
Zdravím Honza Zelenka

• Anonym (11)
  • serzant
  • Anonym (7)
Alena Šepsová 30.12.2013 18:27
Tunisko všední i sváteční  

Děkuji / a to nejen za sebe/ za velmi poutavě napsaný cestopis. Před několika lety jsem absolvovala podobný výlet v Tunisu, ještě pak dvakrát jsem navštívila tuto zemi a Djerbu. S rostoucím věkem mně začala silně vadit mentalita obyvatel a změnila jsem destinace. Ovšem na Tunis ráda vzpomínám i když se smíšenými pocity. Vám přeji mnoho podobných cestovatelských zážitků a to také, aby jste se s námi mohl podělit formou nového pěkného cestopisu. S pozdravem Alena Šepsová

• Anonym (7)
  • serzant
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze