A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TUNISKO S CK AZUR REIZEN

29.05.2011 11:01:47 | Lenaa11
Lenaa11
Poletím s touto CK po prvé...má někdo s touto ck zkušenost???? A letíte s ní někdo letos????
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nováčková Dita
24.03.2015 14:20 176.222.228.***
varovnání  

NIKDY touto cestovkou nejezděte, neuznávají žádnou reklamaci a jsou to samé lži!!!!!!!!! :'(

Neregistrovaný uživatel
14.09.2012 19:15 188.120.196.***
Re: CK AZUR REIZEN  

Nevím co je tu pro vás k smíchu. Za delegátem jsme tam samozřejmně neletěli, ale většinou jsme rádi, když je tam někdo pro nás, když potřebujeme pomoc.
Hotel ve kterém jsme bydleli se jmenoval Laico Hammamet, byl vedle přístavu a moře tam bylo plné řas (takových drobných, cucků). Jeden známý biolog nám řekl, že takovéto řasy se v moři objevují tehdy, je-li do něj vypouštěno všelijaké svinstvo.
Myslím, že hammamet je vyhledávaný hodně díky levné ceně. Tvrdím opak než vy píšete, protože jsem neviděla nikdy žádné vysoké ceny pro dovolené v této destinaci a i paní v agentuře, která nám dovolenou prodávala, nám vysvětlovala že hammamet je levný kvůli své pověsti.
O peníze nám nešlo, chtěli jsme si užít krásnou a klidnou dovolenou v lokalitě, kterou jsem měli již od jedné spolucestující vyzkoušenou a od mnoha zkušených známých doporučenou.
Tato ck nám ji ovšem nedopřála :-(

Neregistrovaný uživatel
29.08.2012 00:57 41.226.112.***

:-D...čtyřproudá silnice mezi hotelem a pláží? A o jaký hotel šlo? Jak já znám Hammamet, tak je to nejhezčí a nejvyhledávanější destinace v Tunisku. :-) Ne nadarmo tam jezdí němci a francouzi a to několik desetiletí.... A jen tak mimochodem, stačí mrknout na nabídky cestovek, ale je i nejdražší destinací v Tunisku.
Co na tom delegátovi bylo tak otřesné? Jeli jste na dovolenou nebo za delegátem?... :-D

:-(
28.08.2012 21:00 188.120.196.***

Ahoj,
Mám stejný názor, při odletu 17.8 nám v tento den oznámili změnu v pobytu. Měli jsme to o to horší, že místo krásné destinace Mahdia 5*hotel, jsme dostali jinou destinaci - špinavý Hammamet, sice také 5* hotel, který však neodpovídal tomu co jsme si objednali. Žádný animační programy, otřesný a neochotný delegát, místo pláže u hotelu, jsme chodili na pláž přes 4 proudou silnici,která byla podle slov paní z CK plážovou promenádou.
V našem letu jsme nebyli jediný kdo byl nespokojený.
S touto ck už opravdu nikdy :-(

terda
11.08.2012 12:12 178.255.168.***
CK AZUR REIZEN  

I my jsme letos zvolili tuto cestovní kancelář :-( , musím říct, že dva dny před odletem nám oznámili změnu hotelu ( z Azur Plaza na Palador Hammamet).Po přečtených recenzích jsem byla docela ráda, ovšem strach z toho kam jedu byl ohromný!!!!! Nakonec jsme byli mile překvapeni, hotel nebyl žádný luxus, odpovídal ***, které jsme měli původně zaplacené. Skvělé moře, počasí, jídlo a animátoři vše vynahradili.S touto CK již ale víckrát nepojedu!!!

Zebra Tn 05.08.2012 23:48
Re:  

Je to hloupost, v hotelu El Bousten mají Azur své klienty. Věřte tomu, že může lhát i ten hotel a pravdu určitě nepřizná, že udělal chybu a přebukoval. Letošní sezonu to není jeden hotel a problémy nemá jen jedna cestovka v Tunisku. Jak se objeví zájezd Rusů nebo Francouzů, je jim jedno, že česká cestovka má pokoje zarezervované.
Jo a předem - nejsem zaměstnanec ck Azur r. ;-)

vb
05.08.2012 20:54 89.103.60.***

já se musím pána zastat.. Nám taky vyměnili hotel a lhala nám celá ck a potom i delegát, šli jsme na vlastní náklady do hotelu, který jsme si zaplatili v lednu a nedostali se tam a tam nám vysvětlili, že ck s nimi nepodepsala smlouvu.. Ale důležité je, že nadále azur reizen nabízí tento hotel. Jezdíme s rodinou k moři již sedmým rokem a letos jsem poprvé reklamovala zájezd. Ale to vážně pochopí jen ten, koho se to týká.. :-\

Naďa
23.07.2012 18:46 80.56.118.***
Re: Nikdy s Azur Raizen  

A jaký jste měli hotel? My letíme 14.8. do hotelu Montazah, tak nás tam dovezou.

Ziza 23.07.2012 10:50

Petře (Dominiku nebo jen IP), není problém si tady na Orbionu dohledat co kdo napsal, problém je pak toho dotyčného, že se k tomu nemá. Ale přeju vám hodně úspěchů při reklamačním řízení. Určitě budete úspěšný, a část svých peněz dostanete zpátky. ;-) Nechci se vás dotknout, ale možná by to do budoucna chtělo víc samostatnosti ;-)

Neregistrovaný uživatel
22.07.2012 11:25 77.242.95.***

Tohle opravdu nemá cenu,počkáme si na výsledek reklamace.To bude asi třešnička na této nádherné dovolené.Končím a všem ostatním přeji více štěstí.S Azur Raizen už nikdy nikam!!! >:)

Zpět na všechny diskuze