A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TUNISAIR

30.05.2011 19:10:14 | Lenaa11
Lenaa11
Máte zkušenost z touto leteckou společností???
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.08.2017 21:58 78.102.152.***

Řešil někdo reklamaci zavazadla přímo přes Tunis-air? Měli jsme zničený kufr - totálně rozpáraný, mám sepsaný reklamační protokol. Při příchodu na hotel jsem zjistila že chybí další věci z kufru (oblečení, boty, nabíječky na baterky, na foťák ...), hlásila jsem to delegátce, ale ta mi řekla, že to musím řešit až v Praze. V Praze na letišti mi zase řekli, že jsem to musím řešit přes tuniské aerolinky. Kufr mi asi společnost vymění, ale jde mi o ty věci. Děkuji

Romik 15.04.2015 07:36

S jinou společností se nám to již také stalo a nebyl problém, vše zařídili oni. Ale Tunisair to nezařizuje, potřebujeme zprávu z autorizované opravny, že kufr je neopravitelný a jsme z menšího města a v okolí žádná taková opravna není a na netu jsem také nenašla. A vézt kufr do Prahy, aby nám tam napsali, že je neopravitelný se nám moc nevyplatí. Kufr je úplně roztrhlý, takže opravdu nepoužitelný. Budu ráda za tip nebo radu.

Lenaa11 30.05.2011 20:10
TUNISAIR  

Máte zkušenost z touto leteckou společností???

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze