A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tunis X Turecko +rychlopas

16.07.2012 09:17:30 | karol1979
karol1979
Hezký den,
chtěla bych se zeptat,jestli má někdo zkušenost s oběma zeměma,konkrétněji v Turecku s Alanyou (ještě konkrétněji s hotelem Kleopatra Life) a v Tunisu se Sousse (Riadh Palms)..obě destinace mě okouzlily a nevím,kterou si vybrat..dle mého jsou v Tunisu hezčí pláže ale zase v Turecku jsou lepší služby all in. Tak bych ráda slyšela názor od někoho znalejšího v této oblasti. A ještě jednu otázku..měl někdo problém v některé z těchto dvou zemí s rychlopasem?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zdenda
31.08.2012 15:46 90.180.97.***
Re: Tunis X Turecko +rychlopas  

Já v Turecku doporučuji hotel Royal Wings. Super. Jedu tam již popáté:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Denisa3 26.08.2012 19:23

Dobrý den :)
Já jsem byla také v obou zemích. V Tunisku v Monastiru v roce 2006 a v Turecku několikrát. Za mě určitě také Turecko. Dle mého názoru je vyspělejší, lidé tam nejsou tak moc vlezlí, je tam výborná strava, lepší služby, také krásné pláže a čisté moře.

Pokud můžu doporučit nějaké hotely v Turecku- Joy Nashira, Daima resort, Hydros holiday a Bendis beach. Přeji krásnou dovolenou. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2012 16:33 46.13.64.***

Nám se určitě víc líbilo Turecko, nevím jak je to ve Vámi vybraném hotelu, ale všeobecně se nám líbila více pláž v Turecku. Hotel Riadh Palm v Tunisu je celkem starý, ale není špatný. Za nás raději Turecko.

• Anonym (1)
admin2 16.07.2012 11:41
admin  

Dobrý den, bohužel přes všechny naše snahy, není zatím Obecná diskuze příliš uživateli využívána. Takže než se dočkáte nějaké odpovědi, doporučuji diskuze přímo o daných zemích a hotelech, tuším, že tu oba svá témata mají.

O rychlopasech tuším byla řeč také na obou zemích a pokud si dobře vzpomínám, problémy v místě s tím nejsou. Hezký den!

• Anonym (1)
karol1979 16.07.2012 10:17
Tunis X Turecko +rychlopas  

Hezký den,
chtěla bych se zeptat,jestli má někdo zkušenost s oběma zeměma,konkrétněji v Turecku s Alanyou (ještě konkrétněji s hotelem Kleopatra Life) a v Tunisu se Sousse (Riadh Palms)..obě destinace mě okouzlily a nevím,kterou si vybrat..dle mého jsou v Tunisu hezčí pláže ale zase v Turecku jsou lepší služby all in. Tak bych ráda slyšela názor od někoho znalejšího v této oblasti. A ještě jednu otázku..měl někdo problém v některé z těchto dvou zemí s rychlopasem?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze