A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TRAVELSERVICE.AERO

11.07.2011 15:27:28 | EVELIN.ja
EVELIN.ja
Jak jste spokojeni s touto leteckou společností?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.07.2016 12:46 91.214.156.***
Re:  

Se zavazadlem nemá letecká společnosti nic společného a odpovídá za to vždy letiště. Taky jsem měl již několik kufrů rozbitých, ale když je reklamujete na letišti, tak vám kufr opraví, pošlou nový nebo dají peníze.

Neregistrovaný uživatel
26.07.2016 15:30 46.135.144.***

Vrátili jsme se29,7,2016 oba kufry zničený-utržený zipy i podstavec a to nás bylo víc.
Vím,že jsou odpovědní zaměsnanci nakládání a tak se divím,že s tím nic neděláte,stačí dát kamery a nebude problém

EVELIN.ja 11.04.2016 13:18

Konečně tato letecká společnost končí. V letadle je člověk jak sardinka a poslední dobou nedávají člověku ani napít. Je to ostudné. :-(

• Anonym (1)
Marie Graclová , mariegracl@seznam.cz
03.02.2014 17:22 213.250.238.***
Reklamace- stížnost  

Dobrý den,

již od prosince 2013 žádám u Travel Service a.s. o potvrzení, které je níže uvedené. Neustále jsem přesměrována na různá pracoviště. Žádám Vás tímto co nejzdvořileji o okamžité zjednání nápravy, abych se nemusela obracet na kontrolní orgány. Děkuji.

S pozdravem Marie Graclová

Vážení,

v současné době nejsem přítomna v kanceláři, budu zpět od 10.února 2014. Prosím zaznamenejte, že nemám přístup k příchozím e-mailům a Váš e-mail nebude automaticky přeposlán.

V případě neodkladných finančních záležitostí se obraťte na e-mail finance@travelservice.aero (lety označené TVS, TVP a TVQ) nebo na e-mail orsolya.bariska@travelservice.hu (lety označené TVL).
V případě reklamací či stížností se obraťte na e-mailovou adresu reklamace@travelservice.aero.
V případě urgentních provozních záležitostí se obraťte na e-mailovou adresu prg.airport@travelservice.aero V případě jiných dotazů se obraťte na kontaktní formulář na www.travelservice.aero.

Děkuji za Vaše pochopení.
S pozdravem,

Jana Uhrová
Travel Service, a.s.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mariegracl@seznam.cz
Datum: 3. 2. 2014
Předmět: Fwd: potvrzení

Dobrý den,

dne 27.1.2014 jsem Vás žádala o vystavení potvrzení, viz níže, do dnešního dne jste nám nepodala žádnou zprávu. Prosím o zjednání nápravy.

Děkuji a jsem s pozdravem. Marie Graclová

---------- Původní zpráva ----------
Od: mariegracl@seznam.cz
Datum: 27. 1. 2014
Předmět: Fwd: potvrzení

Dobrý den,

dne 15.9.2012 jsem s manželem měla odlétat z dovolené v Turecku v ranních hodinách, bohužel kapitán letadla nás požádal o strpení k menší závadě. Za 10 min. nás požádal o vystoupení z letadla, poněvadž oprava dveří v zavazadlovém prostoru si vyžádá delší dobu. Oprava závady se nezdařila ani za celý den. Proto pro nás bylo vysláno náhradní letadlo z Prahy a konečně ve večerních hodinách jsme odletěli do Brna.

Na základě těchto skutečností Vás co nejzdvořileji žádám o vystavení potvrzenky o zpoždění letu a naší účasti této přepravy. Děkuji.

letecká společnost: Travel Service
datum 15/9/2012
plánovaný letový řád: Antalya - Brno
číslo letu: QS 2609

S pozdravem Marie a Miroslav Graclovi

Náměstí Míru 664

679 63 Velké Opatovice

Mob: 774 192 701

• Anonym (28)
  • EVELIN.ja
  • Anonym (29)
EVELIN.ja 11.07.2011 16:27
TRAVELSERVICE.AERO  

Jak jste spokojeni s touto leteckou společností?

• EVELIN.ja (2)
  • Anonym (38)
  • EVELIN.ja
  • Anonym (33)
Zpět na všechny diskuze