A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel servise - dálkové lety

05.11.2012 16:20:29 | Tereza1209
Tereza1209
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli jsou sedadla u nouzouvého východu (řada 15) polohovatelná? Loni jsme měli řadu 16 a ta byla, ale u 15 si nejsem jistá...? Máte s tím někdo zkušenosti? Stojí za to si to připlatit?
Moc díky za info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
schnauzer 20.04.2014 21:28
Re: Travel servise - dálkové lety  

Když jiná větší letadla TVS nemá, tak se holt musíte smířit jak s místem v letadle, tak i s pár mezipřistáními. Ale je to i otázka českých cestovek, že ve své nabídce do vzdálenějších destinací využívají služeb s "miniletadly" než nabídku pravidelných letů větších dopravních společností s letadly odpovídajících parametrů. Ale otázkou by asi byla cena.

3Dáda 15.04.2014 18:55

Cestou do Mexika jsem seděl v řadě 12 do uličky. Hodně málo místa! Zpáteční cesta v řadě 25 u okénka, více místa než ve 12. Ale stejně nechápu jak může TS používat tak malá letadla na dálkové lety! :-(

Alfred
17.01.2013 08:03 147.32.195.***

Krom polohovatelnosti clovek musi pocitat jeste s tim, ze k sezeni v nouzove rade musi splnovat urcite podminky a pokud bude mit posadka pocit, ze je nesplnujete, tak Vas presadi.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Nemiuch 12.11.2012 19:29

Sedadla u řady před prvním a u prvního nouzového východu nejsou polohovatelná, aby se dalo v případě evakuace procházet a nebyly blokovány východy.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Tereza1209 05.11.2012 16:20

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli jsou sedadla u nouzouvého východu (řada 15) polohovatelná? Loni jsme měli řadu 16 a ta byla, ale u 15 si nejsem jistá...? Máte s tím někdo zkušenosti? Stojí za to si to připlatit?
Moc díky za info

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze