A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 12:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Míša96 01.09.2008 10:22
Travel Service  

ahoj všem, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenosti s touto leteckou společností? Děkuji všem za odpověď ;-)

Xajaka
01.09.2008 11:05 91.203.96.***
Trevel servis  

Ahoj.letela jsem s nema v cervenci a vse bylo fajn! Hladky vzlet i pristani.celkem pekne letadlo a prijemny personal.ja jsem byla spokojena.jde videt rozdil od Arabu.

Joanna 01.09.2008 15:44
Travel Service  

Míšo, měla jsem to štěstí, že všechny mé dovolené od r. 1999 jsem odlétala s Travel Service. Také jednou pilotoval Petr Jirmus. A vždy 100% spokojenost. Zpoždění jsme nenabrali ani po útoku na newyorská dvojčata 11. září, a to jsem odlétala 13. září. Navíc létám od Čedoku a ten má hlavně lety s Travel Service, alespoň do mých destinací.

Míša96 01.09.2008 15:59
RE: Travel Service  

ahoj Joanno :-) děkuju za tvojí reakcí, hned je člověku o něco lépe, když slyší spokojenost :-) nikdy jsem neletěla s touto leteckou společností, vždy jsem letěla s ČSA. Tak jsem se chtěla jen optat :-) Ještě jednou díky moc ;-)

Michal 91 01.09.2008 18:25
RE: RE: Travel Service  

Ahoj a ty s ní někam letíš? ;-)

Joanna 01.09.2008 18:33
RE: RE: RE: Travel Service  

To víš, že ano. Jinak bych o ní nepsala.

Michal 91 01.09.2008 19:01
RE: RE: RE: RE: Travel Service  

já myslel Míšu ;-) a kam a kdy mohl bych ti zjistit i registraci letada ;-)

Joanna 01.09.2008 19:05
RE: RE: RE: RE: RE: Travel Service  

Taky jsem se divila, že by tě to zajímalo. Přiště raději jmenuj, nebo se ti ozve ještě starší turistka než jsem já :-D :-D :-D

Crea 02.09.2008 06:51
Travel Service  

Psal kamarád, v sobotu letěli od Fischera s Travel Service na Mallorku a měli 4 a půl hodiny zpoždění. My loni na Kos s toutéž leteckou společností zpoždění téměř dvě hodiny a hlavně se nikdo neobtěžoval nám cokoli sdělit, pracovníci na letišti jen krčili rameny.

DášaM 02.09.2008 08:24
RE: Travel Service  

S Travel Service jsme měli taky zpoždění,ale to nestálo za řeč, bylo to max do 2 hodin.
Horší byl zážitek z jednoho letu, kdy byly silné turbulence,potom počasí zřejmě ztížilo přistání,které bylo velmi dramatické. Lidi byli vyděšení,ale nikdo z personálu se neukázal,aby cestující uklidnil.To bylo dost nepříjemné. 8-O Krom toho byli tenkrát všichni studení jak psí čumák a neochotní. Posádka byla španělská.
Ostatní lety-zvlášť ten letošní směrem tam-byly O.K. ;-)

Zpět na všechny diskuze