A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 12:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milan K
15.05.2010 08:19 77.48.125.***
RE: Dotaz  

Jana: smartwings.com

Jana.Samsulka 13.05.2010 17:09
Dotaz  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde kupujete letenky od TS? Našla jsem portál Flyhi, kde jsem letenky objednala, ale nejsem si jistá jeho věrohodností....

katkach
06.04.2010 14:55 84.42.225.***
RE: Travel - bída  

honza 737 -> A ja bych rekla spis naopak. Kdyz bych tedy mela porovnat tyto dve spolecnosti. Spis se klonim k "TS ani CSA…"

tencotambyl
17.03.2010 13:26 91.195.106.***
RE: Travel - bída  

TS ani CSA...

honza 737
14.03.2010 16:22 90.176.112.***
Travel - bída  

Travel?? Bída,bída,bída. Jedině ČSA,s Travlem už nikdy a nikam!!!

delfin_brb 28.10.2009 15:30
RE: Travel  

Tleskani je takovy podivny zvyk u charteru. Nevim, jestli jen u nasich, ale lidi tleskaji vzdycky. U normalni linky jsem to nikdy nevidel, takze kdyz jsem par letu chartrem zazil, tak jsem taky nechapal :) (a pokud bylo mezipristani, tak pri nem nikdo netleskal :) ). Slysel jsem historky o odletu TS do Thajska v dobe vrcholu orkanu Kyril na Ruzyni (CSA narozdil od TS v te dobe nezkousela vzletet a odlozila odlet). Pokud se i posadka zelena a poti se strachy .. a jen piloti to berou jako dobry zazitek, tak mi to neprijde moc odpovedne (start se povedl az na podruhe a 10 minut na to vitr urval strechu na hangaru a vez zakazala do rana dalsi odlety). Jinak plati, ze sluzby TS na chartrovem letu jsou umerne cene, jakou cestovka plati (nebo spis je ochotna zaplatit) TS. Takze v tomhle ohledu se na TS nadava ponekud neopravnene. Jinak je TS klasicka spoelcnost typu low-cost. Snazi se vybirat co nejlevnejsi trasy (poplatky za prelet vzdusnym prostorem + let s pokud mozno co nejvic optimalnim pomerem vzdalenost/cena bez ohledu na cas. Coz u dalkovych letu TS prida klidne 2-3 hodiny ...

• Anonym (1)
libich 28.10.2009 12:58
RE: RE: Travel  

Létáme s Travel Servisem každý rok a vždy bez problémů, sem tam drobné zpoždění. Letadla v dobrém stavu.

petr20 26.10.2009 19:14
RE: Travel  

Do Egypta jsme letěly znovu Travelem a opět naprostá spokojenost :-P

Yanina 21.10.2009 17:09
Travel  

Taky se přidám- běžně lítám s anglickými low-costy nebo ČSA, letos po dlouhé době s Travelem na Rhodos. Musím přiznat, že to byl dost nepříjemný zážitek- zpoždění, no s tím se počítá. Jídlo-pidi porce, studené a nedobré. Kabinová posádka-potřebovali by pár lekcí chování, i když to byl dovolenkový charter, tak by to chtělo lepší přístup. Letadlo vybydlené. A obě přistání (dobrá viditelnost, bezvětří) nepříjemná, tvrdá. Za co jim lidi tleskali nevím. Osobně mi to nevadilo,díky délce letu mi nezáleželo na "kvalitě", ale opravdu to byl nemilý zážitek.

bufina 02.09.2009 21:29
RE: RE: RE: ČSA vs Travel  

petr20-díky za info a už teď se máme na co těšit.Doufám,že ta letecká společnost taky ......Ale myslím že je dost velká a hlavně silná společnost. :-P :-P

Zpět na všechny diskuze