A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 12:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Utinka 02.11.2012 16:41
Re: Aktuální poznatek  

Jerabci: Já teda nevím kam koukáte. Např.letos na jaře jsme byli na 12 dní v DR a vyšlo nás to na necelých 28 tis./os. Češi co byli na hotelu a letěli z Prahy tak to měli za 40 tis./os a pak to vyběhlo jako super cena za 35 tis. Tak to se mi teda moc srovnatelné nezdá, je to docela rozdíl. Na Bali jsme byli 11 dní za 950,-Euro/os., to jsem z Prahy taky nikde neviděla a v dubnu letíme do Thajska na 12 dní na ostrov Ko Kho Khao-kousek od Khao Lak, hotel 4+ za 1039,-Euro/os. Za tuhle cenu letíš z Čechama možná tak do Pattayi a půl km od moře. Já v tom teda rozdíl vidím. :-PDovolenou si objednáváme už jsem to tady taky psala na www.ab-in-den-urlaub.de. Lipská agentura, platíme převodem z účtu. :-))

Jerabci 02.11.2012 15:07

Stále tvrdíte, jak jsou Německé CK levnější a kvalitnější než ty České, ale ještě nám nikdo nikde neukázal, že se to tak strašně z Německa vyplatí. Co jsme koukali, tak Německé CK jsou cenově srovnatelné z Českými.

Děkujeme

Nemiuch 01.11.2012 20:51

Jistě, nejlepší je někoho napadnout, když dojdou argumenty, jak české :-D

Utinka 01.11.2012 18:43

Hele myslím že nemá cenu se tady napadat. :-P Zkrátka buď poletím s TVS z Prahy a už předem vím co mě čeká-na dálkové trase očistec!!! A nebo tedy pojedu na letiště někam dál do Německa nebo do Rakouska a poletím pohodlněji. Myslím že si to každý může vybrat. :-$ A jsem ráda že můžu lítat z Německa s německými CK, protože tam si nás zákazníků váží. Kdežto u nás mi to tak mnohdy nepřipadá. Radši nechají turisty mačkat jako sardinky viz příspěvek Nemiucha. :-S

Neregistrovaný uživatel
01.11.2012 18:23 217.212.231.***

Ano.Zakomplexovana vnitrne nestastna byt movita dama.Vas bych teda doma nechtel mit ani nahodou:-(

fiona 01.11.2012 16:49

Ano, pohrdám lidmi, kteří mě tady nesčetněkrát napadli, když jsem se jim pokoušela vysvětlit, že nadávat na TVS je zbytečné.
Kdo mě zná, ví nejlíp, jaká jsem.

Neregistrovaný uživatel
01.11.2012 14:06 194.213.41.***

Tak fiona se nám vybarvila. Sleduju její příspěvky - ano, hrdá, nezávislá cestovatelka po celém světě, bez cestovek, samozřejmě že pohrdá lidmi co cestují k moři - koupáci...:-(

Neregistrovaný uživatel
01.11.2012 10:14 193.86.230.***

myslím, že je hlavně i problém naplnit větší letadlo Čechama.

fiona 31.10.2012 18:14

Nemiuch: obávám se, že se na tebe vrhne tlupa koupáků a nařknou tě, že propaguješ TVS. Já jsem se zde již několikrát pokoušela lidem vysvětlit, že za dálkové lety v B737 nemůže TVS, nýbrž CK, které si tento druh letadla objednají a vždy se na mě vrhli a to prosím, na rozdíl od tebe v TVS ani jiné letecké společnosti NEPRACUJI. >:)

Nemiuch 31.10.2012 17:01

Ale když tu vhodné letadlo je (767), tak si CK a tudíž i zákazníci nejsou ochotni připlatit, protože je něco jiného flotila 30 dálkových letadel oproti 1... Mě osobně je celkem jedno, s kým,s čím a odkud si lidé na dovolenou poletí, já také nelítám s TVS a pracuju tam, ale je nefer obviňovat TVS, který za to nemůže, protože CK prostě vyžadují 737...

Zpět na všechny diskuze