A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 11:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Booboo 08.06.2015 08:32
Změna palubních služeb Travel Service  

Ahoj, letíme v červenci a letenky jsem u TS kupovala loni v prosinci (12/2014) s tím, že na palubě bude zdarma k dispozici nealko i alko (pivo, víno). Zohledňují to nějak při poskytování služeb nebo jedou u všech po novu? A můžu vzít pití pro pětileté dítě s sebou do letadla?

3bitka 07.06.2015 20:31
Re: Travel servis  

http://www.cotmedia.cz/travel-service-magazine/#online
kdyz si date prolistovat on line, tak na str. 130 -131 je kompletni cenik....
na strance 127 je psano - cituji...
v pripade, ze se palubni servis pri charterovych letech lisi od standartni struktury, je to z duvodu specialniho pozadavku cestovni kancelare....

• Anonym (1)
Leník
07.06.2015 12:17 109.202.91.***
Re: změna palubních služeb od 1. 6.  

Ano je to pravda
Letěla jsem z Rhodosu a taky to nejen mě překvapilo....
27.5-3.6.2015
Tam ještě s teplou večeří i s kafíčkem a nealko nápoj :-) nazpět bagea a 1pití nealko :-!
Njn šetří se nou koment

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.06.2015 12:06 89.24.237.***
Re: Travel servis  

Je to tak, sice jsme nedostali bagetu, ale těstoviny a skleničku vody...
Žádné sladké, houska, kafe nic...

admin2 07.06.2015 11:52
změna palubních služeb od 1. 6.  

S dovolením sem kopíruji zajímavou informaci z jiného vlákna:

| 90.179.168.*** Změna palubních služeb Travel Service?

Změna struktury palubních služeb na charterových a pravidelných linkách letecké společnosti Travel Service.

Od 1.6.2015 je na letech ze strany letecké společnosti poskytována bageta + nealko nápoj (Snack).
Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky v palubním časopisu.

Kdo již letěl - je to tak?

aktuální číslo palubního časopisu Travel Service Magazine -
http://www.cotmedia.cz/travel-service-magazine/#online

str.131-132

Nemiuch 02.06.2015 16:52
Dálkové letadlo  

Tak letos na zimu přijde Airbus A330 na Varadero-2xtydne a Punta Cana-1xtydne, tak se mate na co tesit :). Letenky budou k mani i přes SmartWings.

• Anonym (10)
pastorekhonza 04.03.2015 09:34
Travel Servis  

Také jsem letěl společností TS, včetně mezipřistání a náhodné letištní kontroly letadla, ale vše dopadlo dobře, zdržení bylo "jen" 40 minut. :)

Neregistrovaný uživatel
01.03.2015 12:32 109.80.25.***
Re: zkusenosti  

hela> CSA to kdysi s a310 litalo bez mezipristani za 10 hodin. S TS Hodne zalezi na fyzickych rozmerech. Ja mam 2 m a sedadlo mi koncilo pod krkem. Neslo se oprit, spat, nic. Prede mnou pani 160cm, ktera si stezovala, ze je tam malo mista pro nohy :). Kdyz clovek nema sanci kus cesty prospat, je to spatny. Na chodbe k zachodum neustale 10m fronta. Ti co jsou na konci do ulicky jsou chudaci, porad nekdo do nich stoucha, jak se lidi vyhybaji. Cesta tam se asi da lip prezit, protoze se clovek tesi. Zpatky je to horsi. Ja letel z Thajska pres 17 hodin a dost vyrazne mi to nejmin na tyden skazilo naladu. Na druhou stranu jsem vdecny za tuto zkusenost. Vim co nechci a od te doby dovolene bez TS byly fajn :)

schnauzer 24.02.2015 22:56

Lety s Travelem jsme kdysi také absolvovali. Včetně zmiňovaných dotankování.
Pokud letíte přes českou cestovku, moc možností do některých destinací není.
Takže letu s KLM se opravdu bát nemusíte. Spolehlivost, větší letadlo a určitě zajímavé srovnání, jak se lítá s pravidelnou linkou, než jen charterem. A to právě v naší zemičce chybí. :-)

• Anonym (2)
kostička1 24.02.2015 13:50

Dobrý den, my letěli s Travelem na Kubu. Travel má malá letadla, takže se cesta prodlužuje mezipřistáním na tankování. Cestou na Kubu jsme přistáli na Azorech - to bylo fajn, pustili nás do haly, člověk si zašel na normální WC a i když to bylo nád ránem, otevřeli pro nás bufet. Pak jsme tankovali v Dominikánské republice - ne, že by na Kubu už letadlo nedoletělo, ale poplatky za tankování na Kubě jsou prý dosti vysoké, takže to řeší takhle. Z letadla nás nepustili, ale aspoň jsme mohli ven na schůdky... cestou zpátky jsme letěli přes Mexiko, kde vystupovali pasažéři do Mexika, neplánovaně na Velké Bermudě a plánovaně na Azorech. V Mexiku a na Bermudě jsme byli v letadle. Každá zastávka trvala tak hodinu a půl... Letadlo komentovat nebudu - je malé, ale co se týče služeb Travelu jsem byla spokojená. Na sedadle měl každý připravený polštářek a deku, k dispozici byli nějaké noviny a časopisy. Po cestě jsme dostali, pokud si to dobře pamatuju, dvě teplá jídla a dvě studená (bagetu a sušenky...) a nějaké pití, k dispozici bylo i víno a pivo, tvrdý alkohol za peníze ;-). S personálem jsme byli spokojení, pokus jsme něco chtěli, stačilo je přivolat, i když ani to nebylo nutné, docela často procházeli uličkou... WC je v letadle je kapitola sama o sobě - měla jsem pocit, že někteří tam stojí frontu pořád... proto bych asi nechtěla místa v zadní části letadla - v uličce pořád někdo stojí...Letos letíme na dovolenou na dovolenou s KLM, tak jsem zvědavá jaké to bude...

Zpět na všechny diskuze