A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 12:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana VW. 10.08.2017 13:17
Re: TS  

90: a požádali jste o odškodnění??

Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 13:13 37.48.44.***

178: tak si musis vybrat jestli udajnou hruzu s travelem ( letela jsem s nimi jen dvakrat a nikdy to zadna katastrofa nebyla ) nebo to vzit o nekolik kilometru dal se vším komfortem 8-)

Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 12:27 90.64.82.***
Re: Trable Service se zase předvedla :-)  

Nikdy, nikdy, nikdy! Leteli sme na konci juna z dovolenky z Rodosu. Po polhodine letu sme sa vrátili na letisko Rodos, informácia- v pilotnej kabíne prasklo sklo, o situácii nás budú informovať. Po troch hodinách nám oznámili, že si môžeme zakúpiť v cene 12 euro niečo v bufete. Stačilo to tak na bagetu a niečo na pitie. Počas ďalších mnoho hodín sa nikto s informáciou neobťažoval. Na linke TVS nik nedvíhal. Až od syna zo Slovenska sme sa dozvedeli, kedy by sme mali byť v Bratislave / syn býva v Poprade/. Po deviatich hodinách čakania - bez informácií sme sa konečne dočkali- nechce sa mi písať o peripetiach medzi tým. Určite pochopíte! My sme tiež chápali prasknuté sklo, ale bez jedinej info toľko hodín, to predsa nie je prinajmenšom seriózne :-( Takže zase len Viedeň a rak. a nem. cestovky!

Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 12:13 178.72.244.***

Proč bych měla jezdit na německé nebo rakouské letiště, když mám letiště od bydliště 20km. Služby by měly být kvalitní všude. TS hřeší na tom, že tady nemá žádnou konkurenci. :-P

Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 11:08 194.213.41.***

kulatý čtverec : jakou souvislost měla tvoje kritika TVS s vyloučením ze skupiny na FB MLK ? Nemá to s tématem nic společného ..nechápu ?

Jana VW. 09.08.2017 14:59

sally: myslím, že není problém cestovat s rakouskými nebo německými cestovkami s jinými leteckými společnostmi z blízkých evropských letišť: Takže taková hrůza s Travelem to asi nebude.. ;-)

Sally 09.08.2017 14:55

Ono si totiž až tak moc u nás nevybereš. :( Tedy obzvlášť pokud letíš s CK. No a na tu Sardinii, když jsme chtěli přímý let a z Práglu, tak tedy výběr nebyl, Jen SW

Jana VW. 09.08.2017 13:37

KČ :Tak pak moc nerozumím tomu, proč s takovou strašnou společností létáš 3 - 5 ročně... :-\

kulatyctverec 09.08.2017 12:52

Ano souhlasím, pokud se někdo opije, je to selhání jednotlivce. Avšak s touto leteckou společností jsou neustálé problémy ve všem. Vůbec tím nemyslím, že někomu nedají napít nebo najíst - na to si může při cestě do cca 4 hod. do Egypta stěžovat pouze primitiv, protože se dá koupit litr Coly za cca 80 Kč v Duty Free a nechat si to zalepit a vzít si z domu řízky. Problémy s Trable Service jsou systémové a dlouhodobé. Například váha zavazadel do 15 kg (Blue Style má na tuto sezonu do Egypta výjimku 20 kg). je úplně dementní. Pokud cestuje někdo do 5 hvězdičkového hotelu na 14 dní, zvláště žena, tak ví o čem hovořím. Další problém je pravidelné zpoždění. Dále počet sedadel v samotném letadle odpovídá autobusu Karosa před 30 lety. S Trable létám cca 3 - 5 ročně a nikdy se mi nestalo, že bylo vše OK, vždy byl problém (záchody, čistota sedadel, pozdní odlet...) .Nemyslím, že ten co hodnotil Trable Service, jako 6 nejhorší leteckou společnost na světě to dělal jen tak od oka. Mimochodem za opakovanou kritiku Trable Service jsem byl vyloučen ze skupiny správkyní FB Magic Life Kalawy, ač jsem tam byl již 8 x. Doufám, že zde admin také nemá intimní vztah s někým z Trable Service a nevyloučí mne :-) :-) :-) :-)

• Sally
Neregistrovaný uživatel
09.08.2017 11:11 178.72.244.***

Letecká společnost Travel service je každý rok horší a horší .Personál se chová nudně, zaměstnanci sami cizinci. Od pilotů až po palubní personál. Sedadla tak nacpané, že člověk z bídou to přežije. Proč není větší konkurence, tak by si to nemohli dovolit. Ovšem ne letecké společnosti z rozvojových zemí . :-P

Zpět na všechny diskuze