A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 11:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michal 91 01.09.2008 18:25
RE: RE: Travel Service  

Ahoj a ty s ní někam letíš? ;-)

Míša96 01.09.2008 15:59
RE: Travel Service  

ahoj Joanno :-) děkuju za tvojí reakcí, hned je člověku o něco lépe, když slyší spokojenost :-) nikdy jsem neletěla s touto leteckou společností, vždy jsem letěla s ČSA. Tak jsem se chtěla jen optat :-) Ještě jednou díky moc ;-)

Joanna 01.09.2008 15:44
Travel Service  

Míšo, měla jsem to štěstí, že všechny mé dovolené od r. 1999 jsem odlétala s Travel Service. Také jednou pilotoval Petr Jirmus. A vždy 100% spokojenost. Zpoždění jsme nenabrali ani po útoku na newyorská dvojčata 11. září, a to jsem odlétala 13. září. Navíc létám od Čedoku a ten má hlavně lety s Travel Service, alespoň do mých destinací.

Xajaka
01.09.2008 11:05 91.203.96.***
Trevel servis  

Ahoj.letela jsem s nema v cervenci a vse bylo fajn! Hladky vzlet i pristani.celkem pekne letadlo a prijemny personal.ja jsem byla spokojena.jde videt rozdil od Arabu.

Míša96 01.09.2008 10:22
Travel Service  

ahoj všem, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenosti s touto leteckou společností? Děkuji všem za odpověď ;-)

Zpět na všechny diskuze