A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 12:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.07.2017 20:28 86.49.57.***
Re: Občerstvení v letadle Travel Servis.  

Některé diskuze jsou k pláči a o nápadech nemluvě....Opět jsem se pobavil... Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
09.07.2017 14:31 194.213.47.***

No za letu by se mělo hlavně pít, i když nemáte pocit žízně, houstne krev a může být embolie.nepít 3 hodiny v letadle je opravdu nesmysl ze zdravotního hlediska.

Jitka 08.07.2017 10:49

Napište na Travel service zpětnou vazbu: pokud letušky nic neprodají, ať uzavřou záchody, a zákaz bude platit hlavně pro muže... asi je to pobaví, stejně jako váš příspěvek mě.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2017 10:10 178.72.244.***

Letěla jsem z Antalye do Ostravy a vůbec mi jídlo ani piti nescházelo. Dá se to vydržet. Ovšem co je mi protivné, že hlavně muži chodí neustále na záchod a přitom letušky nic moc neprodaly. O:-)

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 21:44 89.103.105.***

Jakože drahý????Tak raději vyschnou za letu? :-D

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 20:37 78.45.156.***

Protože koupáci si pití přece nekupují. :-D

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 20:28 81.90.252.***

Tomu rozumím, že byla žízeň. My letěli jen tři hodiny. Ale nerozumím tomu, proč jste si pití nekoupili?

Jana VW. 07.07.2017 18:15
Re:  

Letěla jsem minulý týden s Easy Jet z Amsterodamu do Prahy. Po odbavení jsme už čekali na nástup do letadla ale ohlásili, že musí odstranit závadu na okně letadla a let bude pokračovat cca za dvě hodiny. Každý si v mezidobí mohl dáte nějaké malé občerstvení v ceně 4,5 eura na osobu ( tj.cca káva + cola ), u poklady si jen načetli něco z letenky a ani ne po celých dvou hodinách se letělo. Samozřejmě spěchali, aby nedošlo ke zpoždění, kdy by za kompenzaci museli dát víc, než co stojí letenka ale stane se a jejich celkové chování bylo seriozní.

A celkem nedávno dostal známý za zpožděný let s Egyptairem Vídeň-Káhira na účet kompenzaci cca 500 euro. Měli zpoždění něco přes 4 hodiny.

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 15:56 46.33.112.***
Občerstvení v letadle Travel Servis.  

Let do Marsa Alam s Travel Servis trval 4,5 hodiny a za tu dobu jsme dostali jídlo a jen 1 dcl nápoje dle vlastního výběru. O jídlo nám nešlo, raději bych byla bez něj a měla více tekutin.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.07.2017 21:13 81.90.252.***
Nic není tak horké...  

V pondělí v noci jsme se vrátili s Travel Service z Rhodosu. Před odletem jsem si četla tyto diskuze a trošku se děsila, ale zároveň se připravila na vše. :-)

Nechápu tu hysterii s jídlem a pitím?!!! Cestovka nás předem v pokynech na cestu upozornila, že jídlo a pití je během našeho letu pouze za poplatek. Platit můžete během letu i kartou. Před nástupem do letadla můžete nakoupit jídla a pití dostatek - ano je to dražší, ale možnost je. A i v letadle si nějaký ten toust, nápoje atd koupíte. Takže nevím v čem je problém? Zbytečně si tu cestu všichni komplikujete. Dětem jsem svačinu a pití vezla z domova a normálně nám ho kontrola nechala. Zbytek jsme dokoupili v letadle. Kelímek vody se rozdává hned po vzlétnutí a můžete dostat i další. Pak si můžete vesele stoupnout do fronty na záchod :-)

Co se týče posádky - tak buď jsme měli oba lety štěstí nebo opět nechápu? Na nás byli všichni milí, ochotní, piloti o všem informovali. A obě cesty jsme odletěli o deset minut dříve.

Jediný problém byl při návratu na letišti v Ruzyni. S čím už nemá Travel Service vůbec nic společného. Tam čekáte neskutečně dlouho na zavazadla, přestože jiné letadlo nepřiletělo... My čekali jen 45 minut, ale let před námi z Kosu tam byli chudáci hodinu a půl.

Zpět na všechny diskuze