A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 11:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 13:17 77.104.213.***
Re: Travel Servis a cesta na Kapverdy  

Vrátili jsme se ze Salu 18.11. Cesta tam 4.11. trvala 10 hodin / 8.22 - 18.40 českého času - tam bylo 16.40/- bylo to dlouhé, protože jsme přistávali na Kanárech na doplnění paliva - silný protivítr- nedovolili nám přistát-kroužili jsme půl hod. nad letištěm, pak zase vzlétnout - další půlhodina, pak přistání na Boa Vistě. Zpět jsme "svištěli"-jak sám pilot říkal , po větru a v Praze jsme byli za 5,5 hodiny.Hladu v letadle se nebojte, je teplé jídlo plus pití i sušenka a kafe,čaj.NEDOPORUČUJU kupovat vízy přes cestovku.Na letišti nás nepustili dál, nutili nás koupit víza, lidi co je neměli přes cestovku už byli u kufrů a my se pořád dohadovali..po 20 min. konečně přišel další celník s papírem v ruce a pustil nás dál.. Jestli se chcete na něco zeptat, napište, odpovím.

Neregistrovaný uživatel
22.11.2016 14:46 213.181.140.***

My sme boli na Kapverdoch už 3 x a vždy to prebieha rovnako. Na Boa Viste sa z lietadla nevystupuje (len tí, ktorí tam končia) a nastúpia tí, ktorí idú domov (trvá to cca 20-30 minút). Tí majú palubné vstupenky už na let domov a tak sa vždy strhne menšia hádka, pretože na ich miestach často sedia ľudia, ktorí končia na Sale. Potom sa nejako na tých 15 minút preletu usadia a na Sale vystupujú všetci a lietadlo sa upratuje, cca hodinu. Jedlo je jedno teplé + studené nápoje, o chvíľu káva a čaj a pred pristátím bagetka alebo horalka alebo niečo také malé. Vodu na požiadanie nalejú hocikedy a dá sa kúpiť alkohol, nejaké limonády , sladkosti a chipsy.

Evka73 28.10.2016 19:40
Re:  

Já jsem ráda i za zprávu jak to vypadá na jiných delších letech. Také se nejdeme "najíst" do letadla, ale uvítám, když alespoň trochu tuším, jak to bude probíhat.

schnauzer 28.10.2016 18:18
Re:  

Nejednalo se mi o to, že bych chválila jídlo, to jsem ze svých cest namlsaná na jiný level. ;-) Spíš jsem to dala jako informaci o cestě s TVS na tuhle vzdálenost, protože se to zde dřív často rozebíralo.

Neregistrovaný uživatel
28.10.2016 16:35 213.74.206.***

Hlavne ze se Schnauzer dobre najedl:-)

Neregistrovaný uživatel
28.10.2016 11:34 93.91.154.***
Re: Let na Gran Canarii  

neletejte s travelem a nemusíte resit letadla usmev obcerstveni ........

schnauzer 27.10.2016 22:07
Let na Gran Canarii  

Pro informaci o lety na Gran Canaria: cesta tam 20 minut zpoždění. 22. 10. zpět o hodinu a půl z důvodu pozdního příletu na ostrov. K jídlu obě cesty kuřecí řízek s bramborovým salátem, oplatka, káva, čaj, nealko, víno, pivo, pak ke konci letu bagetka a opět pití. Při cestě zpět byla navíc usměvavá a ochotná posádka, takže jedině velké díky. :-)
Faktem zůstává ale naplněnost a komfort těchto pidiletadel. Bohužel vzhledem k zvyšující se poptávce po této destinaci a okolních ostrovech.

Evka73 26.10.2016 17:22

Šťastnou cestu a krásný pobyt

Neregistrovaný uživatel
26.10.2016 14:20 77.104.213.***

Odlétáme na Sal 4.11. - dám vědět po návratu.

Evka73 25.10.2016 14:43
Travel Servis a cesta na Kapverdy  

V prosinci 2016 poletíme na Kapverdy, ostrov Sal. Chtěla jsem se zeptat na občerstvení - jaké je v letadle podáváno? Budeme mít jedno bezlepkové a jedno klasické. Mělo by být jedno mezipřistání na ostrově Boa Vista - jak to probíhá? Jak dlouho trvá pauza? Děkuji

Zpět na všechny diskuze