A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Service - letecká společnost

01.09.2008 12:33:45 | Míša96
Míša96
Po dovolené v Egyptě a v Thajsku a hrůzou 16h letu v narvaném letadle,jsme na Srí lanku vyrazili s německou cestovkou a letěli s Emirátes ar.a byl to šok ,vše perfektní servis ,jídlo,prostor no prostě pro nás neskutečné.Vřele doporučuji zkusit letět z ciziny dovolená vyšla o 8000 levněji i s dopravou do Mnichova .Proč venku poskytují lepší služby?a ještě levněji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.07.2018 17:37 185.193.86.***
Re: Travel  

Je to tak, sedel jsem v tom letadle take s pritelkyni a synem. Nebylo to dobré. Jediné štěstí bylo, ze jsme sedeli v novém letadle, takže klimatizace fungovala jak ma.Nedokazu si predstavit, ze sedime v letadle 45min a klima nepremava jak ma, tak se tam asi upeceme. Jeli jsme poslednim busem k letadlu, kdy v buse se cekalo na řidiče asi 10min., v buse mohlo byt kolem 50 'C, masakr. Ze vsech lilo jak kdyby prisli ze sprchy. S tim jidlem to bylo hustý, pár baget za 100kc/ks na celé letadlo. Dovolená krásná, ale zakončení nebylo good :-(
Ale co jsem se dival na hodniceni se zazitky teto spolecnosti, kdy cekani i 12h i více, tak jsme dopadli ještě dobře. Na spolecnost jsem podal ofi stížnost pres právní agenturu.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
24.07.2018 18:44 84.242.114.***
Travel  

v Neděli cesta ze Sicilie ( Catanie). Odlet měl být v 15:40. na letiště nas autobus s CK dovezl cca ve 12:30 ( v pohode protoze cesta z hotelu nam trvala 2h) už při odbavení naskočilo 2h spoždění na 17:30. Po 2h se posunulo spoždění na 17:45. Letadlo už samozřejmě mělo spoždění z Prahy, protože v Catanii přistálo az v 17:05. V 17:45 byl teprve otevřen gate a byli jsme dopraveny k letadlu. Při nástupu jsem si všimla, že se teprva vykládají kufry ( ani bych se nedivila kdyby se nekmu něco ztratilo, protože více kufrů leželo snad pod letadlem než na tom vozíku). V 18:20 když už netrpělivě čekáme na odlet pilot oznámil, že nemáme povolení ke startu a minimálně ještě 40minut mít nebudeme. Byla nám nabídnuta voda, bohužel většina lidí byla už po celé tzé době hladová. Po 19h pilot konečně dostal povolení k odletu . Já už hlady ani neviděla tak jsem se těsila jak si něco koupime k zakousnutí. Seděli jsme v zadní části letadla, takže na nás brzo přišla řada. Chtěla jsem sedvič ( bohužel už žádný nebyl) jediné co bylo tak panini (vzala jsem si ho) bohužel uz jsem nejspíše vzala poslední a pro spousty lidi nebylo nic?!?! Nechapu. Pár co seděl dvě řady před námi si koupil víno ( za dvě malé flaštičky myslím 220Kč..koupil si 2x takže nic nelvného ale ok) Po vypití druhého vína ale zjistil, že jsou vína prošlé. Nevím jak dlouho, ale slyšela jsem že říkal kdyby to bylo jen měsíc ale tohle? No jako opravdu nemám slov. Hodně špatný.

Neregistrovaný uživatel
10.11.2017 03:50 101.98.79.***
Re: Flyhi ani omylem!!  

Měl jsem s nimi problemy už dříve, ale až před pár tydny mě to stálo nové letenky z Frankfurtu do Bangkoku 2x i pro přítelkyni...na jejich stránkách se neaktualizují časy odletů ani při online Checkinu třeba den před odletem!!! jejich infolinka nemá informace o aktualizovaných časů odletů, bylo mi řečeno, že na 100% letadlo odlétá dle starého rozvhu a ne dle toho nového od Eurowings...věřili jsme jim, ale letadlo odétalo o pár hodin dříve než v puvodnim, takže smůla, chyba jim bylo věřit, podal jsem stížnost na klamné informování zákazníka.

• Anonym (2)
Utinka 16.10.2017 11:45
Re: Travel service  

No letí. Nevím jestli už tam pro nás nebylo místo nebo co? Ptali jsme se v CK proč a bylo nám řečeno že taková informace se k nim nedostala. :-S
Tak musíme o týden dýl, naštěstí můžeme.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 13:58 194.213.47.***

Ale let do Marsy letí 25.10 :-)

Utinka 07.10.2017 14:33

Tak jsme měli letět s Travelkou 25.10. do Marsy. A ve čtvrtek nám volali že let je bez náhrady zrušen. :-XProč-nikdo neví. Takže musíme letět o týden dýl a doufat že už to fakt poletí. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 21:17 46.135.27.***
Re: Trable Service se zase předvedla :-)  

Souhlas

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
20.08.2017 14:42 178.72.244.***
Travel servise  

Včera z Itálie a dnes z Hurhgady poruchy na letadla společnosti Travel servise. Je to již otřesné jaké letadla dávají do provozu. Kdyby tady měli konkurenci, tak by si to nemohli dovolit. :-!

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze