A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Planet

04.10.2013 11:12:15 | marticka1990
marticka1990
Nějaké diskuze o této Ck tu jsou, ale přijde mi, že většinou staré, a nevěděla jsem pořádně kam napsat, tak snad nebude vadit, že píši tady. S My Planet - Travel Planet jsem byla na dovolené už opakovaně, tentokrát jsme vyrazili na Kos, kde nás uvítala hned na letišti moc milá paní delegátka Evička, která nám padla hned do oka. Bydleli jsme v hotelu Apollon Boheme, ve studiích a chodili jsme kousek do hlavní budovy na jídlo a pití, bazén jsme měli jak u těch studií, tak v té hlavní budově. Na pláž se kousek docházelo, ale bylo tam krásné koupání. Večer se dalo zajít kousek do hlavního města, kde to žilo, tak jsme se i zabavili po večerech. Zase se mi moc líbilo, a sem bych se klidně vrátila, tak doufám, že se zadaří zas příští rok:-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kamca78 16.12.2013 15:01

My měli s partnerem tedy zprvu obavu, jelikož jsme s nimi jeli letos poprvé, na Krétu, hotel Hersonissos Central, ale vše bylo ok. V CK My Planet (nebo Travel Planet?) i pomohli s výběrem, do ničeho netlačili. Delegát nám řekl vše podstatné na začátku, předal brožury, mapy, dal nám své tel. číslo, ale ani jsme ho nepotřebovali, během pobytu jsme si vše zvládli vybavit sami. Na místě bez problémů.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
donomar230 03.12.2013 14:47
Re: Travel Planet  

Také přidávám jedno velmi pozitivní hodnocení této CK My Planet. Letošní dovolená byla jedním slovem super! Hotel Olimpia Sun, velmi příjemný, rodinný hotel, mohu jen doporučit!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
marticka1990 04.10.2013 12:12
Travel Planet  

Nějaké diskuze o této Ck tu jsou, ale přijde mi, že většinou staré, a nevěděla jsem pořádně kam napsat, tak snad nebude vadit, že píši tady. S My Planet - Travel Planet jsem byla na dovolené už opakovaně, tentokrát jsme vyrazili na Kos, kde nás uvítala hned na letišti moc milá paní delegátka Evička, která nám padla hned do oka. Bydleli jsme v hotelu Apollon Boheme, ve studiích a chodili jsme kousek do hlavní budovy na jídlo a pití, bazén jsme měli jak u těch studií, tak v té hlavní budově. Na pláž se kousek docházelo, ale bylo tam krásné koupání. Večer se dalo zajít kousek do hlavního města, kde to žilo, tak jsme se i zabavili po večerech. Zase se mi moc líbilo, a sem bych se klidně vrátila, tak doufám, že se zadaří zas příští rok:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze