A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Travel Planet

27.07.2010 22:20:05 | katmaz
Kdo máte aktuální zkušnosti s CK Travel Planet,prosím o sdělení. A dále nemáte nějaké poznatky s hotelem Maravel na Krétě???Díky za každé info. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.09.2016 08:20 213.226.225.***
CK Travel planet alias MyPlanet  

http://www.recenze.cz/recko/kreta/georgioupolis-772/fereniki-resort-spa-hotel-4184/katastrofa-29746.html

Tolik k hodnocení dovolené od zmiňované CK...

Reklamace zamítnuta s tím, že vše bylo v pořádku, od této CK ruce pryč, stejně jak vystupovala delegátka, tak vystupuje CK, zaplatíte a tím okamžikem se z Vás stává obtížný hmyz, který pro ně nestojí za zájem. :-$

Neregistrovaný uživatel
24.07.2014 18:24 213.235.171.***
Re: Travel Planet  

Pobyt v hotelu Iro,už nikdy.Za celý pobyt,delegát se nevěnoval,klientům.Absolutní chyba zvolit takového delegáta.Měl by být odvolán.Upozornění! Na Pobytu 12dní se neukázal,žádné informace nepodal.Nikdy jsem se nesetkala s tímto přístupem.V hotelu Iro recepční,neochotné.Samá Ruská klientela.Hotel opravdu ubohý! Holasová.

Kristyna Lupacova 12.11.2013 14:57
Naše dovolená na Kosu  

Zdravím, byli jsme s přítelem letos na Kosu, Apollon Boheme a ačkoliv už to bylo v září a dalo by se říci, že už na konci sezony, veškeré slíbené služby fungovaly, delegátka milá, jednoznačně doporučuji jak hotel, tak CK Travel Planet.

• Anonym (8)
  • Anonym (12)
Alice S.
11.01.2013 13:10 83.208.173.***
Tunis-Mahdie  

Moje dcera byla předloni s touto cestovkou v Tunisu a byla spokojená!Ubytování a strava v pořádku.Co se pořádku týče, tak jižanské země jsou v tomto dost "své", ale prý to bylo únosné.Já s nimi jedu v červnu na Zakynthos, tak pak dám vědět.... ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (14)
Neregistrovaný uživatel
20.09.2012 12:19 77.48.47.***
Re: Podvodníci Travel Planet  

Díky za info, můj šestý smysl mě varoval a nechtělo se mi poslat peníze této cestovce. Vy jste potvrdil moje obavy a zřejmě ušetřil spoustu problémů, které naštěstí dosud známe pouze z televize a netu. Osobně za všechna léta cestování jsme se s ničím takovým nesetkali. Ještě jednou díky. A.M.

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
alesss.pertlik 24.03.2012 19:25
My Planet Kos  

Zdravím, my jsme se po přečtení recenzí také trochu zalekli, co nás bude čekat, ale byli jsme s rodinou na Kosu a všechno proběhlo naprosto v pořádku. Všechno co jsme si zaplatili jsme dostali a moc hezky se o nás starala i delegátka Eva, takže naše zkušenost byla určitě kladná. Co jsem si tak všiml těch recenzí, tak hodně jich je tu tak z roku 2008, je možné, že se cestovka od té doby změnila, jak říkám, my jsme byli spokojení.

• Anonym (3)
  • Anonym (10)
J.Stránský
10.10.2011 17:13 217.119.121.***
Podvodníci Travel Planet  

VELKÝ POZOR NA CK TRAVEL PLANET, nebo taky MY PLANET. Používá obě jména, sídlo má na Kypru na zastrčené adrese a jejím jednatelem je Polák. Používá systematické podvádění zákazníků tím, že jim prodá zájezd podle jejich výběru a poté, co jim zákazník zaplatí, několik dní před odjezdem mu oznámí, že ubytování které zaplatil je bohužel již obsazené, ale že mu mohou nabídnout podobné ubytování v jiném podobném hotelu. V časové tísni zákazník moc na výběr nemá a tak souhlasí. To se stalo všem zákazníkům MY PLANET, kteří s námi v hotelu byli.
Ubytování které jsme dostali však vůbec nebylo srovnatelné. Jednalo se o hotel Maravel v Adelianos Campos na Krétě. Místo na pláži byl hotel 500m od pláže a místo 4 hvězdiček bylo ubytování naprosto nevyhovující na úrovni ubytovny ukrajinských dělníků. Plíseň, otlučená omítka, nevybavenost, starý špinavý nábytek, oprýskané vybavení, fekálie z poschodí nad námi tekly po naší balkónové stěně – prostě horor. Vše jsem nafotil a poslal do CK. Nejsem náročný turista, většinou se spokojím s tříhvězdičkovým ubytováním, ale toto bylo moc i na mne.
Po třídenním ostrém dohadováním s managerem hotelu, jsme dosáhli ubytování alespoň na úrovni tříhvězdičkové, bez plísně a fekálií. Od managera jsem se také dozvěděl, že tyto nevyhovující pokoje neprodávají a obsadili je za poloviční cenu.
CK MY PLANET nemá totiž dopředu zajednané pokoje v hotelích které podle krásných fotografií nabízí, ale na poslední chvíli bere to nejhorší co v hotelích zbude za poloviční cenu a podhodí to zákazníkům za již zaplacené čtyřhvězdičkové ubytování. Prostě podvod od A až po Z. Všichni zúčastnění jsme napsali reklamaci a CK nám stručně odpověděla jako už stovkám jiných podvedených zákazníků zamítavě. Soudně se domáhat nápravy asi nemožné, ČOI se tímto nezabývá, takže jediná možnost varovat budoucí případné zákazníky v médiích. Ze zodpovědnosti nevyjímám ani agenturu STUDENT AGENCY, která mi zájezd zprostředkovala. Slušná agentura by si ověřila s kým spolupracuje a tady asi platí vrána k vráně sedá.

Za všechny podvedené zákazníky CK Travel alias My Planet Mgr.J.Stránský

• Anonym (8)
  • Anonym (6)
admin2 28.07.2010 08:22
admin  

Dobry den, nechame nove tema otevrene, protoze tato ck tu ma jen tema s negativnim nazvem, coz muze byt klamave. Jinak co se tyce hotelu Maravel na Krete, hledala jsem jej a o tom tu nic nemame. Mame tu ale diskuzni tema i recenze k hotelu Maravel Sky, tak kdyby to nahodou bylo ono, tak posilam odkaz:

http://recko.orbion.cz/hotely/maravel-sky/

Hezky den!

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
katmaz
27.07.2010 22:20 78.111.126.***
Travel Planet  

Kdo máte aktuální zkušnosti s CK Travel Planet,prosím o sdělení. A dále nemáte nějaké poznatky s hotelem Maravel na Krétě???Díky za každé info. :-)

• Anonym (7)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze