A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TOURISTIKA TRAVEL, s.r.o.

25.04.2012 12:23:21 | Jarda 37
Jarda 37
Máte někdo info o této CK díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hana
24.08.2014 13:40 195.113.227.***
Re: TOURISTIKA TRAVEL, s.r.o.  

Bohužel, ty nejhorší!

terinka 83 23.04.2014 17:03
Touristika Travel  

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s touto CK a zájezdem do Tunisu?Konkrétně oblast Hammamet-Yasmine,hotel Safa.Vyhlídli jsme si tam zájezd,ale CK nemá moc dobré recenze,aspon co tady čtu :-(,nebo nebyl jste tam už někdo?Díky moc za info ;-)

Daniela Kalová
03.04.2014 10:58 92.243.193.***

Dobrý den,musím pouze souhlasit,v červenci 2013 nám prodali neexistující zájezd,po podepsané smlouvě nám poslali dopis tím,že se letadlo nenaplnilo a musíme si vzít jiný termín,který byl v nabídce,při původním výběru jsme ho nechtěli a nakonec jsme museli přistoupit na jejich podmínky. Nakonec,po příletu do Monastiru jsme zjistili,že jsme vlastně letěli od Best Reizen,od kterých já odmítám cestovat,takže podvod první a delegátka,která byla mimochodem super a nic netušila mi řekla po tom ,co jsem jí řekla,že nám posunuli odlet,že ten původní datum,který jsme si zakoupili,vůbec odlet nikdy neexistoval. Lidi,varuji vás,tuhle cestovku neberte.

Jana
25.10.2013 10:37 195.39.64.***

Bohuzel jsem si neprecetla recenze drive, nez jsem zakoupila zajezd od Touristiky travel. Velmi spatna CK, podava lzive informace o hotelu a sluzbach. Nikomu bych ji nedoporucila.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Kačkááá-DKA 08.08.2012 12:34

Díky za info, dám na to pozor...mějte se fajn :) Dáme si pak vědět. :)

Jitule58 07.08.2012 09:22

Díky, vy také. A dejte vědět, jak vše s touto cestovkou dopadlo. Já myslím, že vše bude ok. (((clap))) (((clap)))

• Anonym (1)
Jitule58 07.08.2012 09:19
Re: ...  

Taky už mám vše k odletu. s Holidays jserm v červnu letěla na Djerbu, jsou spolehlivý. ale pozor na váhu kufru ( 15 kg) a příruční zavazadlo ( 5 kg) váží i to.
:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kačkááá-DKA 07.08.2012 09:18

Taky jsem to už obdržela...letecká společnost by měla být stejná jako naše a to je Holiday Czech Airlines...Ale uvidíme. Každopádně si to moc užijte :) (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.08.2012 20:28 88.103.22.***

dobrý večer, odlétáme od travelu do tunisu ve čtvrtek, v sobotu jsme zájezd zaplatili na pobočce a hned dnes jsme dostali emailem informace o letu, času atd...tak uvidíme s kým poletíme , to tam není

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Kačkááá-DKA 06.08.2012 11:37
Re: ...  

Tak už mám odpověď, stále nic nemají :) Prý to brzdí letecká společnost Holidays Czech airlines. Nedělají si tedy moc dobré jméno. Teď se začínám obávat i já, aby se někam letělo.......

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze