A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tomi Tour Krachuje?!! Co je na tom pravdy!!

08.06.2009 08:11:18 | kacik025
kacik025
Ahoj, vcera jsem od znameho slysela dost znepokojive zpravy o tom, ze stehoval pobocku Tomi Tour v Brne, s tim, ze ho osobne informoval pan Fischer o tom, ze pobocka zkrachovala! Zajimalo by me co je na tom pravdy, ne ze bych znamemu neverila, je mozne, ze se spletl a byla to jina pobocka ale jistota je jistota, tak bych se rada poptala kdo je z Brna at se mrkne a pak pisne. Volat do Tomi podle me nema smysl, stejne nic konkretne nereknou i kdyby to tak bylo a v telce to taky jeste nebude, takze jsem z toho docela v soku nebot mame koupeny a zaplaceny zajezd a neradi bychom o nej prisli, ted je divna doba!! Za pripadne informace dekuju a doufam, ze jsem Vas vsechny co mate neco spolecneho s Tomi moc nevyplasila. Zatim.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiri Holik
30.07.2009 09:53 165.72.200.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Zapomel jsemdat ten link:
http://www.justice.cz
A zadat Tomi Tour, bohuzel cely odkaz me tento chat nechce vzit.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jiri Holik
30.07.2009 09:51 165.72.200.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Digy,

na teto adrese se da nahlednout do ucetni uzavreky TT 2008, vyrocni zpravy,atd. Byly v zisku, a dokonce vetsim nez Cedok pokud se nepletu. Z dokumentu lze vycist, ze zisk vyuzili na uhrazeni ztraty z roku 2007, a presto jim jeste neco malinko zbylo. Takze dlouhodobe na tom nebyly zle jak se rika.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Digy 29.07.2009 16:51
RE: RE: RE: RE: RE:  

Holíku, Holíku,dávejte si pozor, mafiáni nikdy nespí!!! Vašek Fischeru může být rád, že má v Čechách takového Holíka, může být na Vás hrdý.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jiri Holik
29.07.2009 16:46 165.72.200.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

delfin brb,

pripoustim, ze co pisete ma logiku. Vite, ale tech veci co nizky stav penez muze ovlivnit, muze byt obzvlaste v cestovnim ruchu hrozne moc. Napriklad neduvera klientu, dodavatelu a ta je v tomto odvetvi klicova. Pokud byly utoky na TT od podzimu lonskeho roku stale na Nove, a stale a pouze na TT,zprava za zpravou, nedam ruky do ohne, ze za tim neni nejaka vyssi hra mocnych. Potopit V.F ci TT nekomu mohlo poslouzit. Ceskemu statu? Cestovkam? Klienti,moznost snadneji navysit ceny,... Dodavatelu ne, ty padem CK se nedomuzou niceho, ani hotelierum to neprospelo. 50 tisic klientu neni tak malo a ted o ne prisli. CSA? Dyt TT udelili cenu za 2 misto jako nejlepsi klient. Prisli tim o 50 tisic cestujicich v jejich letadlech ve vrcholne sezone.

Myslim, ze tak jednoducha ta vec nebude, byt co pisete ma logiku. Ale nevim,jen to tak nyni vidim. Nemam na analyzu informace. Ty nema nikdo, krome asi par lidi z TT, V.F., mozna pojistovna.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
koloděj
29.07.2009 16:43 89.102.197.***
RE:  

Na chlápka z cestovky si ještě troufneme....
Ministr Pecina říká, že pana Fischera, který třikrát zkrachoval, je třeba řádně prověřit...Pan Fischer je přitom pojištěn, žádná velká škoda klientům tedy zřejmě nevznikne a všechny indicie ukazují, že nešlo o krach zámčrný. Pan Fischer po letech podnikání končí s protrženou kapsou a nešťastný...
Vždyť na druhé straně jsou u nás stovky společností,které krachovaly záměrně poté co si vzali u bank grandiozní úvěry, prostě nevyšel podnikatelský záměr a věřitelům zbyly oči pro pláč. Peníze přelévají do společností nově založených a insolvenční zákon je na ně krátký. Přesněji krátké jsou na ně soudy a státní zastupitelství, možná záměrně, protože jak kdysi řekl pan soudce V.Cepl senior,spravedlivě soudit se dá i s nedokonalými zákony, jen vůle musí být...A když už se nějaké šetření či soud rozběhne, tak většinou na popud Evropy, třeba teď když švýcarská policie sama začala šetřit R. Janouška a tunelování Mostecké uhelné...Že si pan Pecina řádně neprověřil tyhle pány...nebo je na ně krátký a troufne si jen na chlápka kterému krachla cestovka?
Už aby byly nové volby, současné dění sledovat je smutné kino

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
delfin_brb 29.07.2009 15:05
RE: RE: RE: RE: RE:  

Nezlobte se, ale pokud by to fungovalo, jak naznacujete, tak by tady uz davno byly maximalne jen 2 cestovky. Muzu byt sebevic duverivy, ale pokud nekdo tvrdi, ze nema dluhy a jen proste najednou nema cash (vsichni chteji platit dopredu ... coz je prekvapive neobvykle), nikdo mu nechce pujcit (velke cestovce bez dluhu?) a CSA s nim sjednavaji schuzi kvuli dluhum (ktere nemam), po niz vyhlasi konec ... tak mi prijde, ze v tom neco hapruje (a tech veci hapruje mnohem vic). Pan VF je mi lhostejny, u me rozhodne nejde o nejakou zast vuci nemu ci nejake jeho byvale cestovce.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jiri Holik
29.07.2009 14:20 165.72.200.***
RE: RE: RE: RE:  

KaCaBT,

Chtete znat muj nazor. Jsem samozrejme zklamany. S TT jsem cestoval rad a vzdy bez problemu. Letos jsem z duvodu chteni urciteho hotelu letel z cedokem a jejich sluzby za ty priserne drahe penize za moc nestaly. Mene vyletu nez u TT,atd..... Zapomneli nas odvest na letiste, museli jsme si vzit taxi,... A to byl Cedok, drahy jako prase.

Myslim, ze nikdo krom samotneho V.F. a par lidi z TT opravdu nevi co bylo pricinou padu TT. Poslouchal jsem V.F. na impulsu vcera, nevim. Vite mozna jsem najivni, ale ja mu pomerne dost verim co rikal. Mafianske zpusoby v CR jsou zde porad, porad je silne propojeni politiky a businessu. Take je mozne ze V.F. a TT kazily ostatnim CK ceny, chtely nam zdrazit pod hlavickou kryze, ale TT se drzela pri zemi a tak ani konturence nemohla zzdrazit jak chteli, proste jim kazil ceny. pres 50 tis zakazniku, to uz je dost co ukrojila TT velkym CK, a tak TT proste pres dalsi osoby, pravniky, atd, mohli mit zajem poslat TT k ledu. A nebo take V.F. udela nejake chyby, mel malou rezervu cashflow, nepohlidal si utoky konkurence, atd. Nevim, a nikdo znas to nevi. Jen spekulujeme. Kazdopadne me to mrzi, protoze se se me s nima dobre cestovalo, mela dobre zvlastni nabidky obcas, jako 4 dny na ibize ci mallorce, atd. To jinde nedelaji. Nevim co se stalo. Je to pruser, na druhou stranu V.F. verim.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
kacik025 29.07.2009 08:32
RE: RE: RE: RE:  

Jen aby neco vratili, na to jsem moc zvedava!Fakt se mi to nechce jen tak pro nic za nic vyhodit z okna!! :-x

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
anavi.va 28.07.2009 20:45
RE: RE: RE:  

KaCaTB: Sleduji už tuhle diskusi dlouho.Někdy zírám.Takové to napadání,kdo chválil TT,byl jejich zaměstnanec a kdo nadával,byl zaměstnanec konkurence.Fakt myšlení ubožáků.Proto jsem se taky dřív do diskuse nezapojovala.Věřím,že spousta lidí s nima měla pěknou dovču,Ok,věřím,že někteří byli zklamaní,Ok,já dělala v cestovním ruchu chvilku asi před 15ti lety,už tenkrát nám hoteliéři měnili rezervace.Tak jsem to brala s rezervou.Cena zájezdu byla podobná cenám německých cestovek,tak proč by mi to mělo být divné.Jen se mi líbil hotel(Turquesa) a lednu ji nikdo jiný z českých nenabízel.VF v rádiu neřekl nic překvapivého,ani jsem to nečekala.Kdo z Vás by se nehájil,kdyby se mu něco takového stalo.Já jo.Takže si počkám co z toho vyleze,kolik peněz vrátí a na ty kanáry poletíme jindy.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
schnauzer 28.07.2009 18:49
RE: RE:  

Tak jsem poslouchala Impuls s p. Fischerem. Co se stalo, stalo se. Bohužel do dění nikdo z nás běžných lidí nevidí. Takže jedině doufám, že nějaké ty korunky dostaneme zpět.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze