A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

to už stačí, ne??

19.08.2014 06:22:09 | guty
guty
Když sem budeš dávat tolik hezkých alb, tak potom mi ostatní nemáme šanci na úspěch :'( :'( Opravdu povedené fotky. Upravuješ je ještě nějak?? A jak blízko se odvážíš k perutýnovi?? Já se docela bojím =-O , protože jednou jsem je fotil pod molem v Tulipu a 3 byli v pohodě a jeden, který byl bokem a nejdál ode mě, se najednou začal stavět proti mně, plul ke mně a tvářil se celkem bojovně(viz foto)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
JasteR 19.08.2014 11:46
Re: to už stačí, ne??  

guty: Šanci má určitě každý... :-) Je tu plno krásných fotek...
Ke všemu živému se stavím s respektem a jdu tak blízko, abych neohrozil je ani sebe...
Díky za všechna hodnocení, vážím si jich... 8-)

JasteR 19.08.2014 11:40
Re:  

Křižík: Díky bohu ještě ano. Záleží na lidech, zda bude žít tady i nadále...

vlam 19.08.2014 09:55
Re: to je on  

Z takového perutýna bych taky měla respekt. Stejně jako z obřích murén, co na mě plavaly a vypadaly naprdle. Jak to neuteče, tak je to nebezpečné.

Křižík 19.08.2014 08:37

Pěkná galerie. Takže i tady žije dugong?

guty 19.08.2014 07:25
to je on  

tak to je on

guty 19.08.2014 07:22
to už stačí, ne??  

Když sem budeš dávat tolik hezkých alb, tak potom mi ostatní nemáme šanci na úspěch :'( :'( Opravdu povedené fotky. Upravuješ je ještě nějak?? A jak blízko se odvážíš k perutýnovi?? Já se docela bojím =-O , protože jednou jsem je fotil pod molem v Tulipu a 3 byli v pohodě a jeden, který byl bokem a nejdál ode mě, se najednou začal stavět proti mně, plul ke mně a tvářil se celkem bojovně(viz foto)

Zpět na všechny diskuze