A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TITANIC RECENZE

10.09.2011 08:34:17 | Nikol
V tomto hotelu jsem s rodinou strávil letošní dovolenou v srpnu 2011, a můžu napsat, že již nikdy více. Když vybírám dovolenou tak se dívám na recenze, a nechápu, jak někdo mohl napsat, že je to skvělý hotel, a že je tam krásně.
Podle mě je to továrna na peníze, nezajímají je hosté, berou je jen jako zdroj peněz, normálně si bez jakéhokoliv studu řeknou o peníze, když vám odvezou kufry, a zdá se jim, že jste dali málo, atd. Jídlo naprostá katastrofa, neustále se opakující věci, najíte se leda na snídani, a 3 den budete uvažovat i na snídani co si dáte, a to podotýkám, že nejsem náročný stravník, nedoplňují jídlo vše špinavé, ulepené, prostě děs.
Jídlo viz. vaječná amoleta, hranolky, každý smrtelník by řekl, že se na tom nedá nic zkazit, ale v Titanicu se dá... :-D.
Ubytování není špatné, ale neumějí uklízet, prostě špína, a nepořádek který tam byl jak jsme přijeli, zůstal i jak jsme odjeli- prostě nebyl vidět, a styl uklízení co je mokré to je čisté to je jejich krédo.
Opravdu hrůza, mají na vše čas, to bych i brala, ale jejich služby tak max. 30%, prostě Titanic už nikdy více. Ještě bych chtěla podotknout, že jsou dvě části hotelů, a druhá ta novější se jmenuje Titanic palace, jsou tam pokoje s přímým vstupem do bazénu, ty jsou perfektní, i když jídlo a služby zůstavají stejné. Jedinou útěchou je, že nádhera sluníčka, pohoda, to vše tím vykompenzovala.
Nebyla jsem v Egytě poprvé a jelikož jsem byla předtím v Sharm el sheik spokojená vrátila jsem se znovu, ale opravdu ted už budu hodně dobře vybírat. Jen když se člověk podívá na to, že je to rádoby 5*, z obrázku nepozná jestli jede do dobrého hotelu nebo né, Opravdu upřímně nejezděte do Titanic beach spa resort, ušetříte si tím zkalmání, a peníze, které můžete dát za jíný hotel Nikol
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Klára
10.08.2012 22:15 83.208.4.***
Titanic recenze  

V hotelu Titanic Beach Spa & Aqua Park jsem byla na přelomu červenec-srpen 2012. Je to pár dní co jsem se z Egypta vrátila. Naprosto souhlasím s první recenzí z roku 2011 s paní/slečnou Nicol. Hotel jako takový je krásný, zatím jsem nic hezčího neviděla a to docela dost cestuji. Jídlo je naprosto příšerné, pořád se opakuje a není moc z čeho vybírat. Jediné dobré jídlo byla snídaně a to jsme převážně jedli bagetu s máslem a nebo palačinky s čokoládou. Po pár dnech už se nedá ani snídaně. Obědy a večeře jsou každý den skoro stejné. Nádobí mají špinavé a proto jsme přebírali talíře, hrníčky, skleničky prostě naprosto všechno.
Úklid byl příšerný i přes to, že jsme panu uklízeči dávali dost velké dýško. Moc se nesnažil, vždy jen to nutné. Zrcadlo nám neuklidil ani po třech dnech a to podotýkám, že přes něj nebylo ani vidět. Sama jsem mu pak musela říct, ať ho umeje. Jak píše Nikol jsou dva hotely vedle sebe a jsou propojený. Titanic Palac má krásné pokoje se vstupem do bazénu a také samostatné vilky na vodě za příplatek. Titanic beach má taky vstupy do pokoje, ale jen z jedné strany ( sami jsme ho měli a bylo to naprosto luxusní. Z části nám vše tento pokoj s vlastním vstupem do bazénu vynahradil ). Hotel Titanic beach a Titanic Palace mají služby stejné. Hosté obou hotelů můžou využívat na vzájem restaurace, bazény a čerpání All inclusive. Je to jeden velký gigant. Dovolenou nám vykompenzovalo i teplíčko :-) . Jinak moře je přes molo, takže válení se na pláži moc nejde. Vstup přes molo do velké hloubky, šnorchlování je tam hezké, ale jsou tam vidět jen barevné rybky a murény.
Nevím jak vy, ale já se chci na dovolené dobře najíst a odpočinout si. Odpočinek se vydařil, ale to jídlo opravdu katastrofa a po 12 dnech jsme se těšili domů. Ještě musím dodat, že jsou tam všichni opravdu líní a fungují tak na 30%.

• Anonym (32)
  • Anonym (46)
Nikol
10.09.2011 09:34 94.113.206.***
TITANIC RECENZE  

V tomto hotelu jsem s rodinou strávil letošní dovolenou v srpnu 2011, a můžu napsat, že již nikdy více. Když vybírám dovolenou tak se dívám na recenze, a nechápu, jak někdo mohl napsat, že je to skvělý hotel, a že je tam krásně.
Podle mě je to továrna na peníze, nezajímají je hosté, berou je jen jako zdroj peněz, normálně si bez jakéhokoliv studu řeknou o peníze, když vám odvezou kufry, a zdá se jim, že jste dali málo, atd. Jídlo naprostá katastrofa, neustále se opakující věci, najíte se leda na snídani, a 3 den budete uvažovat i na snídani co si dáte, a to podotýkám, že nejsem náročný stravník, nedoplňují jídlo vše špinavé, ulepené, prostě děs.
Jídlo viz. vaječná amoleta, hranolky, každý smrtelník by řekl, že se na tom nedá nic zkazit, ale v Titanicu se dá... :-D.
Ubytování není špatné, ale neumějí uklízet, prostě špína, a nepořádek který tam byl jak jsme přijeli, zůstal i jak jsme odjeli- prostě nebyl vidět, a styl uklízení co je mokré to je čisté to je jejich krédo.
Opravdu hrůza, mají na vše čas, to bych i brala, ale jejich služby tak max. 30%, prostě Titanic už nikdy více. Ještě bych chtěla podotknout, že jsou dvě části hotelů, a druhá ta novější se jmenuje Titanic palace, jsou tam pokoje s přímým vstupem do bazénu, ty jsou perfektní, i když jídlo a služby zůstavají stejné. Jedinou útěchou je, že nádhera sluníčka, pohoda, to vše tím vykompenzovala.
Nebyla jsem v Egytě poprvé a jelikož jsem byla předtím v Sharm el sheik spokojená vrátila jsem se znovu, ale opravdu ted už budu hodně dobře vybírat. Jen když se člověk podívá na to, že je to rádoby 5*, z obrázku nepozná jestli jede do dobrého hotelu nebo né, Opravdu upřímně nejezděte do Titanic beach spa resort, ušetříte si tím zkalmání, a peníze, které můžete dát za jíný hotel Nikol

• Anonym (30)
  • Anonym (31)
Zpět na všechny diskuze