A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Tip na dovolenou - maminka s dítětem

20.03.2013 17:39:27 | Petaska
Petaska
Zkušení cestovatelé, podělte se se mnou o vaše zkušenosti...chtěla bych někam za teplem, ale pojedu nejspíš sama s šestiletým synem, takže mě zajímají kromě vhodné destinace (ráda bych Řecko :) ), také cena - nerada bych za malého platila plnou cenu, jako jsem to právě zjistla u některých zájezdů. Na vlastní triko si přeci jen netroufám...Díky za každý postřeh a těším se na rady :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petaska 22.05.2013 19:28
Re: Tip na dovolenou - maminka s dítětem  

Ahoj :) nemám, trochu jsem to nechala plavat a nejspíš pojedem na nějaký last minute. Teď totiž potřebuju vydat penízky jinde :-\ Ale dovču mám až na konci srpna, takže je čas...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Soňa 34
22.05.2013 09:22 88.103.77.***

Ahoj,
už máš něco zamluvené? Jsem sama se 7letým synem, a ráda bych nějakou parťačku na dovolenou.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.03.2013 09:22 195.191.204.***

Děkuji za tipy ;-) Trochu se mi totiž zdá, že cestovky moc nemyslí na osamělé rodiče s jedním dítětem...zatím jsem narazila na samé ceny, kdy dítě vyjde v podstatě na stejnou cenu jako dospělý :-\

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Weru89 21.03.2013 21:26

Se synem bych určitě doporučila vyrazit někam do hotelu s aquaparkem, kde se vyřádí a vy si tak užijete i chvilku relaxu pro sebe :) cenově nejvýhodnější se mi zdá Kréta, je tam dost hotelů,takže i těch levnějších je dostatek.. :) můžete se podívat třeba tady: www.1-cestovni.cz/dovolena-u-aquaparku
Ceny u těchto hotelů bývají zvýhodněné, často platí "jen" cenu letenky,.. nekdy to byva i méně, záleží na každém hotelu, jaké má podmínky..
popřípadě můžete zaslat konkrétnější požadavky /termín,cena,strava,počet dní atd./ na email agentura@1-cestovni.cz a rádi vám zašleme něco pěkného a co nejvíce výhodného :) Hezký den @};--

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.03.2013 19:31 109.80.36.***

Zkus ITS Billa Travel. Mají slušnou nabídku pro ... sám na cestách s dítětem bez příplatku ... Stačí trochu pohledat, určitě něco najdeš. Raději hledám v tištěném katalogu :-).

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Petaska 20.03.2013 17:39
Tip na dovolenou - maminka s dítětem  

Zkušení cestovatelé, podělte se se mnou o vaše zkušenosti...chtěla bych někam za teplem, ale pojedu nejspíš sama s šestiletým synem, takže mě zajímají kromě vhodné destinace (ráda bych Řecko :) ), také cena - nerada bych za malého platila plnou cenu, jako jsem to právě zjistla u některých zájezdů. Na vlastní triko si přeci jen netroufám...Díky za každý postřeh a těším se na rady :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze