A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

timeshare se slevou 50%

22.06.2007 19:04:30 | PAVEL 7
PAVEL 7
Rád bych zde nabídnul smlouvu na timeshare - zkušební pobyt na 7 až 14 nocí do konce roku 2007 pro 4-5 osob. Ubytování v solidních až luxusních apartmánech po světě. Smlouvu koupila má sestra za 20 000Kč od ck a bohužel se dostala do finančních potíží. Bližší informace získate na stránkách Horizont travel. Smlouva je neproblematická a je za 9900Kč.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 05.03.2011 13:28
RE: RE: RE: RE: Pobyt  

Zdravim, diskuze neni inzertni, prosim Yvon registrujte se, at vam uzivatel/ka muze napsat soukrome.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Yvon
05.03.2011 13:27 109.80.8.***
RE: RE: RE: Pobyt  

Napište více.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
aja.Nase 06.01.2011 18:16
RE: RE: Pobyt  

dobrý den,Nabízím k odkoupení smlouvu na dovolenou na zkoušku Timeshare, neboť máme doma nový přírůstek a neplánujeme proto dovolenou. Nabízím ji tedy někomu kdo plánuje dovolenou v luxusním hotelu,je již zaplacená záloha 21.000 Kč.nemáte zájem? :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kaplan
12.11.2010 17:06 85.70.233.***
RE: timeshare se slevou 50%  

Dobrý den ,ano jsou to podvodníci,taky nás nachytali. Byli jsme na Tenerifě v hotelu Club Marina . Z velkého luxusu nebylo nic a když jsem vše ověřil u konkurence , tak jsme byli v minusu 15 000 Kč BEZ JíDLA , takže POZOR na ně !!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ZAHEC
21.02.2010 17:25 88.102.252.***
RE: RE: RE: RE: RE: timeshare  

chci se zeptat zda nekdo nema zkusenost se storno poplatky kdyz uz je zaloha zaplacena storno provadime do tydne od podpisu smlouvy a nechteji se s nami bavit ze by si vzali jen 30procentni storno a chteji si nechat celou zalohu tak jestli ma nekdo zkusenost jak na ne aby jsme neprisli o celou tu zalohu dekuji

Bathory
18.09.2009 10:18 62.209.192.***
RE: Pobyt  

Ahoj,
já mám dobrou zkušenost, mám koupený Interval International a všechno ubytování co jsem absolvoval bylo dobre.Dají se i najít luxusní resorty za dobré ceny. Já měl Rakousko, Turecko, Chorvatsko. NEMÁM NEJMENŠÍ PROBLÉM.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jannka1
14.09.2009 15:14 193.179.128.***
Pobyt  

Chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s pobytem v hotelu na timeshere. A zajímá mě jen pobyt a nic jiného(např. že jsou podvodníci a pod.)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
DušanS
24.08.2009 02:16 89.203.160.***
RE: RE: RE: RE: timeshare  

Ahoj všem. I moje žena mě ukecala a já s ní navštívil tu ohromnou prezentaci v Brně. Přestože jsem slečně popsal naší ne moc slavnou finanční situaci a viděla, že máme čerstvě narozenou dceru, vůbec se nestyděla vymývat nám mozek dalšíma a dalšíma výhodama, které nás čekají na té báječné dovolené. Nechápu to, snad to bylo i díky tomu otřesnýmu vedru, ale nechal jsem se zlomit a týden si koupil. Naštěstí jsem u sebe neměl peníze. Podepsali jsme smlouvu s tím, že zaplatím do druhého dne. Už cestou domů jsem si spočítal, že to za ty peníze zase tak výhodné není. Doma jsem koukl na net a bylo mi jasné, jakou hloupost jsme udělali. Spojil jsem se se svazem na ochranu spotřebitelů a jelikož byla smlouva podepsaná v sídle firmy, nedá se sankcím vyhnout. Smlouvu jsem do 6ti dnů zrušil a stálo mě to třetinu zálohy - tedy 3.300,- Kč. Zbyla mi jen poukázka na 500,- korun sluvu u této CK. Nemám však chuť. Něco málo se dozvíte i na stánkách ČT. Pořad Černé ovce z 12. května.

EvaB
09.03.2009 09:56 77.242.84.***
RE: RE: RE: timeshare  

Asi to máte v hlavě opravdu pomotané. Automatické prodloužení smlouvy určitě nejde, ale po osobní domluvě u CK HT na pobočce!!! Myslíte si, že jste snad jejich jediný klient?!? Chce to pořádně poslouchat. Hezký den ;-)

Petr Fajmon
16.12.2008 11:00 192.88.166.***
Praktiky prodejců hrnců a jiných předváděcích akcí  

Bohužel jsem se nechal nachytat opět na líbivé a neupřímné kecy, které Vám v rámci reklamy nabídnou odměnu za Váš strávený čas. Silná manipulace a negativum jakým se firma prezentuje. Kéž by každý který předváděčku navštíví a vyposlechne (do konce) se jim na konci vysmál do obličeje a řekl jim od plic co si myslí, přede Všemi. Třeba by se konečně všichni tito prodejci chytili za nos a přestanou toto podvodné divadlo, před zákazníky provozovat. Bohužel jsem skeptik a pořád se ještě najdou lidé, kteří se nechají lapit na lákavá slovíčka - sleva, cesta snů, 5ti hvězdičkové ubytování za cenu 2-3 hvězdičkového .... Toto mé stanovisko netvrdí, že je to špatná cestovka, dovolená s nimi může být zajímavá, ale kvůli těmto praktikám již nikdy více tuto cestovku, i kdyby byli sebelepší. :o(

Zpět na všechny diskuze