A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

TIA

12.02.2012 18:57:29 | dejf.d
dejf.d
Makadi Bay je krasna zatoka pod Hurghadou, my byli v Sunrise Royal Makadi Resortu, hned vedle TIA a prochazel jsem nekolik resortu a TIA, byla krasna, nadherny areal, bazeny :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pola 05.03.2012 15:38
milujeme Makadi  

Také jsme byli několikrát v SRM, v Prima Life a vždy jsme si krásně užili, hlavně šnorklování, které je mezi Sunrise,Ford Arabesque a Primou nejlepší. Letos vyzkoušíme Sentido Oriental v Marsa Alam, také skvělá lokalita na šnorkl. (((clap)))

• Anonym (29)
  • Anonym (28)
foginka 19.02.2012 14:35
Re: TIA  

Na první návštěvu Egypta jsme vybrali opravdu dobrý hotel, kdy jsme byli nad míru spokojeni. A to jsme původně měli letět do úplně jiného. :-)

Jen mě mrzí, že jsme tehdy neměli lepší foťáky, jen ten starý kompakt. Dnes už by byly lepší fotky, ale třeba příště.

• Anonym (24)
  • Anonym (20)
dejf.d 12.02.2012 18:57
TIA  

Makadi Bay je krasna zatoka pod Hurghadou, my byli v Sunrise Royal Makadi Resortu, hned vedle TIA a prochazel jsem nekolik resortu a TIA, byla krasna, nadherny areal, bazeny :-)

• Anonym (31)
  • Anonym (26)
Zpět na všechny diskuze