A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Thajsko s Cosmopolitantravel/ Schauinsland - máte zkušenost?

24.08.2011 17:35:00 | civavicka1
civavicka1
Máte někdo zkušenosti s touto agenturou nebo německou cestovkou? Chystáme se s nimi vyrazit do Thajska.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Monika
09.08.2013 11:01 88.146.180.***
Re: Thajsko s Cosmopolitantravel/ Schauinsland - máte zkušenost?  

A jak to prosím dopadlo. Mám podobnou zkušenost s Bucher Last minute. děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zdenda
13.08.2012 09:43 194.213.41.***

No já s CK Schauinsland nemám nejlepší zkušenosti, možná si za to můžu i sám, protože jsem si ze zvědavosti na www.reisen.de jakoby objednal zájezd do Turecka, tato CK to vzala za závaznou objednávku (verbindlich) a pak po mně opakovanými dopisz celkem tvrdě vymáhala odstupné (Stornierungentschädigung). Proto radím, jedině s českými zprostředkovateli zájezdů od německých CK, protože jejich zájezdy jsou lepší (vlastní zkušenost).

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Jaroslav
27.11.2011 13:35 46.174.56.***

Dobrý den. Byl jsem s touto cestovkou letos v Turecku na hotelu Holiday point spa a všechno bylo v naprostém pořádku. Zpátky jsem odletěli o pár hodin dříve a cestovka nám vrátila 50 euro. Letěli jsme z Vídně. Zaplatit se dá i v Praze U Comerz bank. Ja to výhodnější než z účtu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Karel
29.08.2011 17:20 212.111.19.***

Pokud vydržíte do února, nebo března příštího roku, mám pro vás bezvadný a hlavně bezrizikový typ na adrese ctmsro@volny.cz

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
civavicka1 24.08.2011 18:35
Thajsko s Cosmopolitantravel/ Schauinsland - máte zkušenost?  

Máte někdo zkušenosti s touto agenturou nebo německou cestovkou? Chystáme se s nimi vyrazit do Thajska.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze